Мої вітання. Як завжди о цій порі в ефірі «Вісті Одеса флеш». Головні новини на цю годину – в найближчі 10 хвилин.

Порошенко про Саакашвілі: «Вирішив зайнятися політикою в Україні»

Президент Петро Порошенко пов’язує відставку губернатора Одеської області Михеїла Саакашвілі із політичними амбіціями останнього. Про це віз заявив у ході свого офіційного візиту до Словенії, відповідаючи на питання журналістів, повідомив у своєму Твіттері  пресс-секретар глави держави Святослав Цеголко. А саме, він написав: «Порошенко, відповідаючи на питання про Саакашвілі: після поразки на грузинських виборах дехто вирішив зайнятися політикою в Україні». Нагадаємо, про своє рішення піти у відставку Михеїл Саакашвілі заявив напередодні.

Набув чинності закон про квоти на радіо

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення починає контроль над виконанням закону про квоти на обсяг пісень і ведення ефіру українською мовою на радіо з 8 листопада. У Нацраді розповіли, що перевірка буде здійснюватися шляхом проведення добових моніторингів. Регулятор також зазначив, що ніякого перехідного періоду з часу набрання чинності цим законом не передбачається.»Моніторинги почнуться з моменту вступу закону в силу 8 листопада», — повідомили в Нацраді.

Невдовзі запрацює портал, де українці зможуть обговорювати законопроекти

Вже цього тижня українці зможуть впливати на законопроекти, які подаються до парламенту, обіцяють у Верховній Раді. На сайті органу має запрацювати портал «Громадське обговорення законопроектів», де люди зможуть вносити свої пропозиції щодо того чи іншого документу. Найкращі відгуки автоматично попадатимуть у ТОП обговорень. Нардепи вважають, що такий портал підвищить довіру до парламентських комітетів, які саме і працюють із законопроектами, перш ніж ті потрапляють до сесійної зали. Зазначимо, що цей портал створено в рамках реалізації Дорожньої карти реформування Верховної Ради, яка була запропонована Єврокоміссією.

40-а річниця заснування Гельсінської групи

Круглий стіл, присвячений 40-річчю Української Громадської групи сприяння виконанню Гельсінських угод відбувся в Одесі 8 листопада. Про важливість такої події для України та основні сучасні проблеми і виклики у сфері прав людини говорили представники громадськості, вчені, юристи, правозахисники та студенти Одеських ВИШів.

Про виїзд за кордон на постійне місце проживання

При виїзді за кордон на постійне місце проживання за 60 днів до від’їзду необхідно подати податкову декларацію про майновий стан і доходи за своїм місцем реєстрації. Про це нагадують у Головному управлінні Фіскальної служби області. Органи фіскальної служби протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації перевіряють визначене податкове зобов’язання, сплату належної суми податку на доходи фізичних осіб і видають довідку про сплату і відсутність податкових зобов’язань з цього податку. Довідка подається до органів митного контролю під час перетину кордону та є підставою для проведення митних процедур. За зверненням платника податків довідка про подану декларацію про майновий стан і доходи видається в десятиденний термін.

Прем’єра в Російському театрі до ювілею Олега Школьника

11 листопада відбудеться перша прем’єра нового 141 сезону в Одеському академічному російському драматичному театрі. Це постановка автора п’єси Семена Злотнікова, який живе та працює в Ізраїлі. Вистава «Пристрасть»  присвячена до ювілею виконавця головної ролі, народного артиста України Олега Школьника.

Наразі це всі новини. До зустрічі менш ніж за дві години. До побачення.

 

Комментарии закрыты