Доступні ліки: збільшення субвенції

5 лютого відбулась чергова апаратна нарада Одеської міської ради. Першим пунктом порядку денного був звіт директора Департаменту охорони здоров’я щодо реалізації урядової програми «Доступні ліки», яка стартувала у квітні 2017 року. Так пацієнти, хворі на серцево-судинні захворювання, діабет другого типу та бронхіальну астму забезпечуються необхідними препаратами безкоштовно чи із невеликою доплатою. Як зазначили під час апаратної наради, не всі виділені у 217 році кошти були реалізовані.

Поточні питання міського бюджету

На апаратній нараді звітували про виконання міського бюджету за січень. Всього за перший місяць року надійшло майже 500 млн гривень — тобто 113% від затвердженого планового показника. Як було зазначено, головні джерела загального фонду залишились тими ж самими.

Обвал балконів: капітальний ремонт

Не оминули увагою і обвал балконів, який стався 2 лютого за адресою Катерининська, 25. Перший заступник Одеського міського голови зазначив, що за станом приватної власності самі власники повинні слідкувати заздалегідь; а щодо даного випадку вже йде робота.

Пантелеймон Бумбурас: «Спорт — це здоров’я, дисципліна, краса»

На початку року прийнято підбивати підсумки і будувати плани на новий період. Наша знімальна група побувала в гостях у бізнесмена і мецената, глави компанії «Гефест» і Благодійної організації «Фонд Бумбураса» Пантелеймона Бумбураса. Темою розмови став спорт, адже Пантелеймон Васильович надає велику підтримку розвитку дитячих і дорослих спортивних команд в Україні та Греції. Чому спорт став точкою докладання зусиль, що досягнуто і яких результатів чекати в нинішньому році, — з такими запитаннями ми звернулися до Пантелеймона Бумбураса.

Великобританія не залишиться у митному союзі ЄС

Після виходу з Європейського Союзу у 2019 році Великобританія не залишиться у митному союзі ЄС. Про це повідомили в офісі британського прем’єр-міністра Терези Мей. «Наша політика не полягає в тому, щоб залишатися в митному союзі», — зазначив один з чиновників британського уряду. «Наша політика була чітко викладена влітку в нашому митному документі про майбутнє партнерство. Ми пропонуємо дві моделі: або митне партнерство, або дуже спрощену митну систему», — підкреслив політик.

Відповідь Росії: «Кремлівська доповідь»

У відповідь на так звану «Кремлівську доповідь» Сполучених Штатітв Росія може здійснити певні ходи. Щоправда, за словами заступника керівника МЗС Росії Сергія Рябкова, у цьому випадку Кремль не планує діяти «дзеркально». «Відповідати будемо, коли і якщо наш президент, наше керівництво, оцінивши сукупність факторів, прийде до висновку, що цей момент настав», — зазначив Рябков. У якості можливої відповіді дипломат назвав «розширення власних списків, в які включені найбільш антиросійськи налаштовані політичні, громадські та інші діячі в США». До списку він також внес і введення обмеження на чисельність американського персоналу, що працює в дипустановах США в Росії.

Комментарии закрыты