Обговорення стану міських пляжів

9-го жовтня в Одеській міській раді пройшло чергове засідання апаратної наради під головуванням міського голови Геннадія Труханова. В ході засідання обговорювались підсумки курортного сезону і ремонтні роботи, що проводились на міських пляжах. Серед них обладнання пандусів для людей з обмеженими можливостями, благоустрій набережних, обладнання рятівних постів та медичних пунктів, а також договори оренди пляжів.

Нові трамвайні зупинки до кінця 2017 року

Важливим питанням на апаратному засіданні міськради було обговорення встановлення трамвайних зупинок, що заплановані на четвертий квартал 2017 року. У перелік адрес для установки зупиночних комплексів увійшли вулиця Армійська, 3-тя, 4-та, 9-та, 10-та, 11-та, 12-та та 14-та станції Великого Фонтану. Також запланована установка ще 6-ти зупинок, по яким було досить багато звернень. Серед них Овідіопольська дорога, 3/62, вулиця Ніжинська, 68, проспект Добровольського 106, вулиця Стовпова, 25, вулиця Мариїнська, 1 і вулиця Академіка Воробьєва, 24.

Про огородження території школи №55

На апаратному засіданні до уваги було взято питання про огородження території школи №55 міста Одеси.

«Людська гідність» допомогла колонії і СІЗО

5 жовтня Чорноморську виправну колонію №74 відвідали члени громадської організації «Людська гідність». Організація об’єднує працівників правоохоронних органів, прокуратури, які зараз знаходяться на пенсії й надають допомогу тим, хто потребує її в місцях позбавлення волі. Вже неодноразово представники «Людської гідності» приїжджали до виправного закладу, що знаходиться по Люстдорфській дорозі в Одесі. В ці дні вони знову навідались до жіночої колонії, а також в СІЗО з необхідними речами та ліками.

Комментарии закрыты