Приватизація: 26 об’єктів виставлено на продаж

Перелік з 26 об’єктів великої приватизації, що підлягають продажу в 2018 році, затверджений Кабінетом Міністрів України. Це рішення прийняли на засіданні уряду 10 травня. Згідно з пояснювальною запискою, приватизація цих об’єктів буде сприяти їх модернізації і технічному переоснащенню, а також дозволить виконати план з приватизації на 2018 рік (це 21 млрд гривень надходжень до державного бюджету). Згідно з розпорядженням, 18 об’єктів, які виставлені на продаж знаходяться в управлінні Фонду Державного Майна: це енергопостачальні компанії «Тернопільобленерго», «Запоріжжяобленерго», «Харківобленерго», «Миколаївобленерго», «Хмельницькобленерго», теплоелектроцентралі — Херсонська, Дніпровська, Криворізька, Сєверодонецька , «Азовмаш», «Турбоатом», Запорізький титано-магнієвий комбінат, «Оріана», завод алюмінієвої фольги, «Президент-Готель», «Центренерго», Одеський припортовий завод і «Сумихімпром». Також в переліку на продаж знаходяться і інші об’єкти, які підпорядковані міністерствам економічного розвитку, аграрної політики і енергетики.

«Спорт — дітям»: проект БФ «Розумна сила»

Спорт — один з векторів розвитку країни. Так вважають у Благодійному фонді «Розумна сила», тому фонд виступив офіційним партнером Чемпіонату світу з кікбоксингу, який на початку травня пройшов у Києві. Подробиці — далі у сюжеті.

Історична зустріч: Трамп і Кім Чен Ин готуються

В адміністрації Дональда Трампа готують історичний саміт з Кім Чен Ином в Сінгапурі. Про це повідомляє телеканал CNN. «Я можу сказати вам, що дата і місце розташування встановлено. Ми очікуємо, що це буде оголошено в найближчі дні», — повідомила журналістам представник адміністрації Трампа Сара Сандерс. Сьогодні, 10 травня, стало відомо, що президент США виключає зустріч з лідером КНДР в демілітаризованій зоні на кордоні двох Корей. За даними дипломатичних джерел, саміт між США і КНДР відбудеться в середині червня. Нагадаємо, 30 квітня Трамп відзначав, що може зустрітися з Кім Чен Ином в селі Пханмуджом на кордоні Південної і Північної Кореї в демілітаризованій зоні. Серед інших місць називали Сінгапур, Монголію і Швейцарію. 4 травня американський лідер заявив, що час і місце зустрічі вже узгоджені. При цьому він не повідомив деталей.

50 мільйонів:розслідування щодо МН-17

Австралія виділить понад 50 мільйонів доларів на розслідування причин катастрофи МН17 на Донбасі. Про це повідомляє Міністерство закордонних справ Австралії. «Ми надамо 50 мільйонів доларів протягом чотирьох років, щоб підтримати обвинувачення Нідерландів і допомогти близьким взяти участь в судовому розгляді», — йдеться в повідомленні МЗС Австралії. 17 липня 2014 року «Боїнг-777» авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс МН-17 Амстердам — ​​Куала-Лумпур, був збитий в Донецькій області — всі 298 людей на борту загинули. Експерти встановили, що пасажирський літак збили з установки «Бук», привезеної сепаратистами з Росії. Російська Федерація свою причетність заперечує.

Угода з Іраном:навіщо США вийшли із ядерної угоди

Дональд Трамп розірвав ядерну угоду з Іраном. Даний документ знімає санкції з Ірану за умови, що країна не розробляє ядерну зброю. Багато експертів сходяться на думці, що протистояння США з Іраном може призвести до загострення на Близькому Сході, де і так напружена ситуація через безперервну війну в Сирії. Нова гаряча точка в цьому непростому і багатому на нафту регіоні може як мінімум викликати чергову хвилю біженців і підняти ціни на бензин. Є побоювання початку великої війни.

Комментарии закрыты