Гройсман вимагає миттєвої і жорсткої реакції на рейдерство

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає від правоохоронців миттєвої і жорсткої реакції на будь-які прояви рейдерства, які можуть мати місце в Україні. Про це Глава Уряду сказав під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді. Він підкреслив, що наразі існують нормативні акти, які покликані унеможливити практику неправомірного захоплення чужого майна, натомість, випадки такого захоплення все ще фіксуються.

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України

Всі ті, хто займається рейдерством — для подолання цього у нас є один рецепт – «обличчям у підлогу». Хотів би закликати всіх  правоохоронців:  якщо хтось десь у будь-якому куточку України буде здійснювати захоплення чужого майна – арештовувати, доставляти до суду і вимагати покарання. Я просив би щоб ми надавали підтримку законним діям нацполіції

Енергетична стратегія від Уряду

Модернізація шахт, забезпечення держави власним вугіллям по збалансованій собівартості і забезпечення шахтарів роботою та зарплатою  – за словами прем’єр-міністра Володимира Гройсмана це і є головною метою реформування державних вугільних шахт, прописаного в ухваленій Урядом Енергетичній стратегії.

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України

Ми – країна, яка має забезпечувати себе всіма компонентами, в тому числі вугіллям. Наше завдання припинити імпорт вугілля, але на це потрібен час. Приватні шахти добувають вугілля з нормальною собівартістю, а в державних шахтах – які не модернізовані, занедбані, у людей немає засобів захисту. Нам треба навчитися самим видобувати газ, видобувати вугілля, нарощувати потужності – робити все, аби ми стали експортером енергоресурсів, аби мати нормальний розвиток нацекономіки 

Кабмін ухвалив зміни у сфері дорожнього руху

Кожен день на дорогах України гинуть вісім людей. Дев’яносто два отримують травми. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на початку засідання уряду. Власне на засіданні обговорили та ухвалили пропозиції Міністерства внутрішніх справ, спрямовані на підвищення безпеки дорожнього руху. Стосуватимуться вони  швидкості руху у населених пунктах, системи штрафів, посилення відповідальності за керування транспортом у нетверезому стані та впровадження відеофіксації порушень дорожнього руху.

В Одеській мерії презентували проект бюджету-2018

В Одеській мерії презентували проект бюджету міста на наступний рік. Доходна частина кошторису складає 8,3 млрд гривень, витратна — трохи більше 8 мільйардів гривень. Структура бюджету міста Одеси на 2018 рік не змінилася і залишилася аналогічною 2017 році, а саме: найбільшу питому вагу становить загальний фонд бюджету — це 74,9% і в абсолютній сумі — 6,2 млрд грн, зазначають у прес-службі мерії. Базовими джерелами наповнення загального фонду бюджету міста Одеси в 2018 році залишаються: податок на доходи фізичних осіб, питома вага якого становить трохи більше 59% до обсягу доходів,  єдиний податок (питома вага — 15,2%) і плата за землю — 11,6%. За словами віце-мера Світлани Бедреги, 2018 рік — це четвертий рік роботи місцевого самоврядування в умовах фінансової децентралізації, розпочатої в 2015 році. За 4 роки обсяг бюджету міста (без урахування міжбюджетних трансфертів) збільшився в 1,8 разів.

«Привіт з Одеси» у листівках

В Золотій залі літературного музею був презентований альбом «Привіт з Одеси». Це історія нашого міста в листівках. Вона видана в Харкові на основі архівних матеріалів одеських краєзнавців Олега Губаря та Михайла Пойзнера.  Альбом дає можливість читачу познайомитись з історією Одеси від її заснування до наших часів.

Комментарии закрыты