Кабмін ухвалив зміни у сфері дорожнього руху

Кожен день на дорогах України гинуть вісім людей. Дев’яносто два отримують травми. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на початку засідання уряду. Власне на засіданні обговорили та ухвалили пропозиції Міністерства внутрішніх справ, спрямовані на підвищення безпеки дорожнього руху. Стосуватимуться вони  швидкості руху у населених пунктах, системи штрафів, посилення відповідальності за керування транспортом у нетверезому стані та впровадження відеофіксації порушень дорожнього руху.

Південний офіс Держаудитслужби виявив ризикових операцій на 41 млн грн з початку року

10 листопада відбулось розширене засідання колегії Південного офісу Державної аудиторської служби України, начальник якого звітував за роботу протягом останніх 10 місяців. За наданою статистикою офісом було виявлено ризикових операцій на суму понад 41 мільйон гривень, а кількість проведених державних фінансових аудитів збільшилась з 4 за січень-жовтень 2016 року до 14 за аналогічний період 2017.

Олег Муратов, начальник Південного офісу Держаудитслужби

За 10 місяців поточного року в ході проведення заходів державного фінансового контролю, зокрема інспектування, ми виявили порушень фінансової бюджетної дисципліни на суму 72 мільйони гривень. І що, на мій погляд, дуже важливо, забеспечили усунення порушень на суму 61,3 мільйона гривень. І рівень відшкодування — 85% — вважаємо, що це є той проміжний результат, хоча він не до кінця нас влаштовує.

В Одеській мерії презентували проект бюджету-2018

В Одеській мерії презентували проект бюджету міста на наступний рік. Доходна частина кошторису складає 8,3 млрд гривень, витратна — трохи більше 8 мільйардів гривень. Структура бюджету міста Одеси на 2018 рік не змінилася і залишилася аналогічною 2017 році, а саме: найбільшу питому вагу становить загальний фонд бюджету — це 74,9% і в абсолютній сумі — 6,2 млрд грн, зазначають у прес-службі мерії. Базовими джерелами наповнення загального фонду бюджету міста Одеси в 2018 році залишаються: податок на доходи фізичних осіб, питома вага якого становить трохи більше 59% до обсягу доходів,  єдиний податок (питома вага — 15,2%) і плата за землю — 11,6%. За словами віце-мера Світлани Бедреги, 2018 рік — це четвертий рік роботи місцевого самоврядування в умовах фінансової децентралізації, розпочатої в 2015 році. За 4 роки обсяг бюджету міста (без урахування міжбюджетних трансфертів) збільшився в 1,8 разів.

Подарунок школярам від ОНАХТ

9 листопада школі №118 виповнилося 80 років. Перебуваючи на перетині вулиць Преображенської і Малої Арнаутської, в самому серці Одеси, як говорив випускник школи — Михайло Жванецький, навчальний заклад велику увагу приділяє майбутньому своїх випускників. Разом з фахівцями з Одеської Національної Академії Харчових технологій учні спекли торт, щоб привітати свою улюблену школу з Днем Народження. Сьогодні Академія проводить унікальну для вищів Одеси практику — співпрацює з великою кількістю шкіл та намагається допомогти дітям якою буде їх майбутня професія.

«Привіт з Одеси» у листівках

В Золотій залі літературного музею був презентований альбом «Привіт з Одеси». Це історія нашого міста в листівках. Вона видана в Харкові на основі архівних матеріалів одеських краєзнавців Олега Губаря та Михайла Пойзнера.  Альбом дає можливість читачу познайомитись з історією Одеси від її заснування до наших часів.

Комментарии закрыты