Новий орган протидії корупції в Нацполіції та Нацгвардії

7 серпня 2017 року у Міністерстві внутрішніх справ відбулись установчі збори Громадської ради, під час яких було визначено її новий склад. Рада продовжує ту продуктивну роботу, яку раніше розпочала Громадська рада попередньої каденції. Одним з таких проектів стало створення Регіональної комісії з питань боротьби та протидії корупції в органах системи внутрішніх справ України. І першим містом, де цього року даний проект будуть реалізовувати, стане саме Одеса.

STARS — захоплююче вивчення іудаїзму

Вивчення іудаїзму і єврейської історії можна зробити по-справжньому захоплюючим і веселим заняттям. Це вже шість років доводить міжнародний освітній проект «STARS — Student Torah Alliance for Russian Speakers». За роки існування програми понад тисяча єврейських юнаків і дівчат переконалися: бути євреєм — це здорово!

Росія, Німеччина та США про реінтеграцію Донбасу

5 і 6 жовтня Верховна Рада України в суперечках прийняла два істотно важливі законопроекти по Донбасу. Голосування кілька разів намагалися зірвати, однак депутатам це не завадило. Ми вирішили згадати як саме голосували за закони по Донбасу, а також якою була реакція іноземних партнерів України.

Комментарии закрыты