Німеччина запросить глав МЗС Франції, Росії та України в Берлін

Глава Міністерства закордонних справ Німеччини Гайко Маас оголосив намір запросити глав МЗС Франції, Росії та України для наступної зустрічі в «нормандському форматі» в Берлін. «Ми воліємо надати мінському процесу нової динаміки», — сказав він. Дату, коли може відбутися така зустріч, глава зовнішньополітичного відомства ФРН не назвав. Нагадаємо, 10 травня Маас провів переговори із міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим у Москві.

Лісабон готується до фіналу «Євробачення» 12 травня

Шанувальники «Євробачення» збираються в Лісабоні на фінал популярного музичного конкурсу. Український співак Melovin з піснею Under The Ladder відкриє програму гранд-фіналу 12 травня. Всього у фіналі виступлять 26 виконавців, з яких по 10 були відібрані у півфіналах 8 та 10 травня, ще шість країн потрапили до фіналу автоматично, це засновники конкурсу – «Велика п’ятірка» – Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Велика Британія, а також минулорічний переможець – Португалія.

Виставка відомого Фредерика Кіслера відкривається в Одесі

Кореалізм, футуризм, сюреалізм, «ідеальний дім — у лоні матері». Ці поняття пов’язують з іменем відомого архітектора, театрального дизайнера, теоретика мистецтва Фредерика Кіслера. Художник народився у 1890 році в Чернівцях, працював у Австрії, Німеччині, США, став відомим у всьому світі. Й зараз його творчість — це сторінка в історії мистецтва, яку вивчають студенти у вишах різних країн. В прес-центрі «Одесит» відбулась зустріч з організаторами австрійсько-української виставки «Фредерик Кіслер — художник, архітектор, візіонер». Ця пересувна виставка в Одесі відкриється 11 травня о 17-ій годині в театральному просторі ТЕ-О на Військовому спуску,18. Про такий проект-подарунок Австрійської держави для України — батьківщини Фредерика Кіслера — присутнім розповіли мистецтвознавці з Києва й Одеси.

У форумі для моряків взяли участь 75 компаній

Одеса — місто не лише архітектурних пам’яток та будинків видатних письменників. Це — і морський торговельний порт, і вищі навчальні заклади для моряків. Саме для них з 10 по 11 травня проходить вже традиційний Міжнародний форум з освіти, підготовки та працевлаштування.

Комментарии закрыты