Особистий прийом мер присвятив питанням інвалідів

Одеський міський голова Геннадій Труханов 11 квітня провів черговий особистий прийом громадян. На зустріч з мером прийшли одесити з особливими потребами — інваліди-колясочники, з вадами зору, слуху, матері дітей з рідкісними захворюваннями.

ОНАХТ підписала меморандум з Національною педакадемією

В стінах ОНАХТ пройшла 49-та щорічна науково-методична конференція. Особливою її робить підписання Меморандуму про співпрацю між Національною академією педагогічних наук України і Одеською національною академією харчових технологій.

В День незалежності на Хрещатику пройде військовий парад

У день відзначення 27-ої річниці незалежності України 24 серпня 2018 року центральними вулицями Києва пройде військовий парад. Відповідний закон ввечері 11 квітня підписав Президент України Петро Порошенко. Парад має бути проведено на вулиці Хрещатик та майдані Незалежності у столиці України.

Надію доставили у лікарню, — Віра Савченко

Народного депутата Надію Савченко, заарештовану 23 березня терміном на 2 місяці, доставили з СІЗО в лікарню для обстеження. Про це заявила її сестра Віра Савченко в ефірі одного із українських телеканалів. «Мені інформацію надали в СІЗО, сказавши, що її вже відвезли в клініку СІЗО, за її згодою, на обстеження, я так розумію. Буду сьогодні знову просити побачення, щоб зрозуміти, чим це закінчилося», — зазначила вона.

Комментарии закрыты