ООН: на Сході постраждали понад 35 тисяч осіб

Внаслідок конфлікту на сході України, з його початку і до 15 листопада 2017 року, постраждали понад 35 тисяч осіб, зокрема 10 тисяч 303 особи — загинуло. Про це зазначається у черговому звіті Управління Верховного комісара з прав людини ООН щодо ситуації з правами людини в Україні. «Загалом з 14 квітня 2014 року до 15 листопада 2017 року УВКПЛ задокументувало 35 081 жертву, що пов’язана з конфліктом, серед цивільного населення, українських військових та членів озброєних груп. Ця кількість включає 10 303 загиблих та 24 778 поранених», — зазначається у звіті.

Саакашвілі відмовили в домашньому арешті

11 грудня Печерський районний суд міста Києва відмовив у запобіжному заході у вигляді цілодобового домашнього арешту для Міхеіла Саакашвілі. На засіданні суддя оголосила, що суд прийняв рішення «клопотання прокурора в кримінальному провадженні … про застосування запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту підозрюваного Саакашвілі залишити без задоволення». Дана постанова може бути оскаржена в Апеляційному суді протягом 5 днів з дня проголошення — що і планує зробити ГПУ. Наступне засідання суду заплановано на 14 грудня.

Ляльковий театр представив прем’єру «Олеся. Містифікація»

Історія боротьби двох світів — язичницького і християнського, протистояння цивілізації і дикої природи, свободи і залежності від соціуму, спроби звільнитися і прийняття неминучості… Через ці теми розкривається тема Любові… Одеський обласний ляльковий театр представив прем’єру нового сезону — виставу для дорослих «Олеся. Містифікація» за мотивами твору Олександра Куприна. Режисер постановки — Іван Уривський.

Комментарии закрыты