Труханов пообіцяв розібратися з проблемою будинків на Вільямса

9 травня жителі будинків, розташованих на вулиці Вільямса 59К і 59Д, перекрили рух транспорту на перехресті Корольова і Вільямса. Одесити намагались звернути увагу на те, що їхні будинки показово відключили від тепла. Саме з цією проблемою вони прийшли і на прийом до очільника міста Геннадія Труханова у вівторок, 13 травня.

Які рахунки в дитсадках батьки повинні оплачувати

Конфлікт між батьками дошкільного закладу №264 триває більше місяця. Його причина — не дотримання в дитячому садку Закону про залучення благодійної допомоги. Через це порушення мама однієї з вихованок закладу звернулась до органів освіти, після чого стикнулась і з протидією батьків інших вихованців. 14 травня у прес-центрі «Одесит» вона розповіла, що в суму оплати дитсадка — понад тисяча гривень за місяць — окрім квитанції ГЕРЦ, входила ще одна. Присутня на конференції директор департаменту освіти і науки міськради Олена Буйневич підкреслила: єдина сума, яку зобов’язані, саме зобов’язані, оплачувати батьки — це вартість харчування в дошкільному закладі.

Пільговики замість безкоштовних послуг отримують гроші на проїзд

Не пільги, а гроші. Кабінет міністрів прийняв рішення про введення монетизації пільг на проїзд усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах. Монетизація пільг — це заміна натуральних пільг грошовими компенсаціями. Тобто люди замість безкоштовних послуг отримують гроші, якими розплачуються за отримані послуги. Згідно з документом, розмір щомісячної виплати готівкових коштів протягом двох місяців з дня набрання чинності постанови стверджують обласні та Київська міська державна адміністрація. Їх розмір визначається множенням середньої вартості проїзду в міському комунальному транспорті на 30 поїздок.

Відомий науковець Стівен Хокінг помер на 77-ому році життя

Стівен Хокінг був найвідомішим фізиком-теоретиком свого часу. Він настільки яскраво писав про загадки простору, часу та чорних дір, що його книга «Коротка історія часу» стала міжнародним бестселером, зробивши автора одним із найвідоміших науковців з часів Альберта Ейнштейна. Стівен Хокінг — один з основоположників квантової космології, вивчав теорію виникнення світу в результаті Великого вибуху, а також теорію чорних дір. Вчений посідав восьме місце у рейтингу «100 геніїв сучасності».

Hubble сфотографував входження двох галактик одна в одну

Телескоп Hubble сфотографував процес входження двох галактик одна в одну. Ці об’єкти розташовані в сузір’ї Кита на відстані близько 350 млн світлових років від Сонячної системи. Два галактичних ядра все ще розділені великою відстанню, але викидають хмари гарячого газу. У одної галактики є незвичайно довгі приливні хвости, а також, як відзначили астрономи, «подовжені стрічки газу, пилу і зірок». Процес злиття двох тіл займе мільйони років.

Комментарии закрыты