16 листопада оголосять ім’я керівника ДБР, — Матіос

Відбіркова комісія 16 листопада має оголосити ім’я керівника Державного бюро розслідувань, однак слідчих і співробітників у новоствореному правоохоронному органі найближчим часом не буде.  Про це в ході брифінгу повідомив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос. За його словами, відповідно до закону, у ДБР мають працювати 1500 співробітників, детективів та слідчих. При цьому військовий прокурор зазначив, що вже з 20 листопада наявні правоохоронні органи не матимуть права працювати над злочинами, віднесеними до компетенції ДБР. Анатолій Матіос в рамках брифінгу також розповів про результати роботи військової прокуратури за три роки.

У парламенті розглянули поправки до закону щодо спрощення ведення бізнесу

15 листопада Верховна Рада України приступила до розгляду проекту закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів) №5592-д. На пленарному засідання народні депутати дійшли до 453 правки з 515. Голова Верховної Ради висловив сподівання, що у четвер, 16 листопада, залишок правок буде розглянутий за 25 хвилин, і нардепи вийдуть на позитивне голосування щодо законопроекту, зацікавленість в якому виявили майже всі фракції.  Голова Верховної Ради наголосив, що на четвер готуються реформаторські, прогресивні законопроекти, до яких український парламент підійде серйозно. 16 листопада навіть не плануються виступи депутатів від фракцій, а робота Верховної Ради розпочнеться одразу — з 10 години ранку.

Одеса продемонструвала найвищий рівень фінансового здоров’я — дослідження

Одеса стала лідером фінансового здоров’я бюджетів міст та регіонів України. Міжнародний центр перспективних досліджень — один з провідних незалежних аналітичних центрів України — спільно з Інститутом соціальних та економічних реформ (Словаччина) в рамках проекту «Прозорі, фінансово здорові і конкурентоспроможні органи місцевого самоврядування в Україні» за підтримки Посольства Сполучених Штатів  презентували оновлений рейтинг фінансового здоров’я бюджетів міст та регіонів України у вигляді веб-платформи. Згідно з даними дослідження, найвищий рівень фінансового здоров’я серед міст продемонструвала Одеса: 8 балів з 10 можливих. На другому місці Рівне — 7,5 балів, а на третьому Полтава — 7,1. Сам портал містить понад 35 тисяч даних щодо більше, ніж 70 муніципалітетів. До того ж платформа надає можливість не тільки побачити місце і профіль свого муніципалітету, а й порівняти його з середнім значенням по країні або з іншими муніципалітетами, що створює додаткові можливості щодо пошуку проблем та покращення ефективності фінансового управління бюджетів міст та областей. В своєму дослідженні експерти проаналізували дохідну та видаткові частини кожного з бюджетів, офіційні трансферти, особливості кредитування та фінансування їх дефіцитів. До розрахункових фінансових показників були включені наступні індекси: основний баланс, основний баланс в розрахунку на 1 жителя, прибуток на 1 жителя, залежність місцевого бюджету від місцевих податків та зборів, залежність від фінансової допомоги, податкова спроможність, трансфертна стабільність, бюджетне забезпечення, податкова автономія, коефіцієнти виконання бюджету та забезпечення загального боргу.

Ілля Трофимчук: 16-й день народження у лікарні

Іллюша Трофимчук продовжує боротьбу з важким недугом — Саркомою Юінга. На жаль, свій 16-ий День Народження хлопчик зустрів в палаті лікарні міста Кропивницький. У дитини стався рецидив і терміново потрібна матеріальна допомога.

Реквізити:

Ілля Трофимчук

Банк одержувача ПриватБанк

№ 5168 7555 2791 7971

Банк одержувача «Південний»

№ 4029 6100 2100 7930

Власник карток- Трофимчук Олена Василівна (мама Іллюші)

Тел. +38 050 060 47 77; +38 097 269 74 40 – папа Ігор

Три дні залишилось до гучної прем’єри в Оперному 

В Одеському національному академічному театрі опери та балету 18, 19 та 26 листопада відбудеться прем’єра легендарної опери «Набукко» — до 175-річчя від дня її прем’єри в театрі «Ла Скала». Постановка «Набукко» Джузеппе Верді вперше на сцені Одеської опери була здійснена ще 170 років тому — через п’ять років після італійської прем’єри. Ця опера відноситься до раннього періоду творчості Верді, проте, саме вона зробила його знаменитим. 15 листопада в Одеському театрі опери та балету відбулась прес-конференція, присвячена прем’єрі. З-за лаштунків театру передає наш кореспондент.

 

Комментарии закрыты