Бюджет-2018: одеські депутати внесли зміни до проекту

Одеські депутати в ході чергової сесії міськради проголосували за внесення поправок до проекту бюджету міста на 2018 й рік. Доходи бюджету Одеси в поточному році плануються в сумі 8 млрд. 883 млн. 913,4 тис. грн., в тому числі, доходи загального фонду бюджету міста складуть 8 млрд. 367 млн. 638 тис. грн., доходи спеціального фонду — 516 млн. 275,4 тис. грн. Як розповіла заступник мера-директор департаменту фінансів міськради Світлана Бедрега, за рахунок коштів бюджету розвитку, зокрема, буде продовжено будівництво житлового будинку на селищі Котовського, школи на Маршала Говорова. Закладено кошти, в тому числі, на заміну і модернізацію ліфтів. Крім цього в бюджеті закладено витрати на забезпечення протипожежної безпеки. Так, необхідні кошти підуть на потреби міського управління капітального будівництва і департаменту освіти і науки.

100 років відновлення Литовської держави

2018 рік для Литовської республіки є особливим, адже сто років тому, у 1918 році, Рада країни проголосила відновлення самостійної Литовської держави. Про боротьбу за незалежність одного з  головних політичних партнерів України і міцні україно-литовські зв’язки — далі в сюжеті

16 лютого відкривається 54-а Мюнхенська конференція з безпеки

16 лютого відкривається 54-а Мюнхенська конференція з безпеки, яка триватиме протягом трьох днів. Участь у конференції візьмуть понад 20 керівників держав і урядів, а також глави найбільших міжнародних компаній. Зазначимо, участь у Мюнхенській конференції з безпеки підтвердили президент України Петро Порошенко, генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг, генсек ООН Антоніу Гутерріш, президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, прем’єр-міністр Британії Тереза Мей, австрійський канцлер Себастьян Курц і прем’єр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху. Крім того, передбачається, що у конференції візьмуть участь близько 40 міністрів закордонних справ та міністрів оборони. Учасники конференції обговорять майбутнє трансатлантичних відносин, ситуацію всередині Євросоюзу, НАТО, відносини з Росією, військові дії в Сирії та Ємені, ситуацію на Близькому Сході і в Південно-Східній Азії.

Петро Порошенко 16 лютого відвідає Литву і Німеччину

У президента України Петра Порошенка на 16 лютого заплановано одразу дві робочі поїздки до Литви і до Мюнхена, що в Німеччині. Про це повідомляє прес-служба президента. У Мюнхені Порошенко виступить у рамках конференції з питань безпеки, а також проведе низку двосторонніх зустрічей з лідерами НАТО і ООН, представниками США та главами держав Європейського Союзу. Також очікується, що відбудуться переговори «нормандського формату». Також президент України відповів на запрошення президента Литви Далі Грибаускайте та відвідає Литовську Республіку, де візьме участь в урочистих заходах на честь 100-річчя відновлення Литовської держави. Крім Порошенка, святкування відвідають також глави європейських держав і глави керівних органів ЄС.

Індустрія 4.0: відкриття регіонального центру в ОНАХТ

На базі Одеської національної  академії харчових технологій 16 лютого, відбувся  з’їзд асоціації підприємств промислової автоматизації індустрії 4.0. Що таке індустрія 4.0 і як вона буде впроваджуватись в науковий процес — докладніше в сюжеті.

Комментарии закрыты