100 років відновлення Литовської держави

2018 рік для Литовської республіки є особливим, адже сто років тому, у 1918 році, Рада країни проголосила відновлення самостійної Литовської держави. Про боротьбу за незалежність одного з  головних політичних партнерів України і міцні україно-литовські зв’язки — далі в сюжеті

Бюджет-2018: одеські депутати внесли зміни до проекту

Одеські депутати в ході чергової сесії міськради проголосували за внесення поправок до проекту бюджету міста на 2018 й рік. Доходи бюджету Одеси в поточному році плануються в сумі 8 млрд. 883 млн. 913,4 тис. грн., в тому числі, доходи загального фонду бюджету міста складуть 8 млрд. 367 млн. 638 тис. грн., доходи спеціального фонду — 516 млн. 275,4 тис. грн. Як розповіла заступник мера-директор департаменту фінансів міськради Світлана Бедрега, за рахунок коштів бюджету розвитку, зокрема, буде продовжено будівництво житлового будинку на селищі Котовського, школи на Маршала Говорова. Закладено кошти, в тому числі, на заміну і модернізацію ліфтів. Крім цього в бюджеті закладено витрати на забезпечення протипожежної безпеки. Так, необхідні кошти підуть на потреби міського управління капітального будівництва і департаменту освіти і науки.

Індустрія 4.0: відкриття регіонального центру в ОНАХТ

На базі Одеської національної  академії харчових технологій 16 лютого, відбувся  з’їзд асоціації підприємств промислової автоматизації індустрії 4.0. Що таке індустрія 4.0 і як вона буде впроваджуватись в науковий процес — докладніше в сюжеті.

Показ опери «Турандот» до ювілею Василя Навроцького

17 лютого Одеський оперний театр дає оперу італійського композитора Джакомо Пучіні «Тарандот» в режисерській версії Станіслава Гаудасинського під керівництвом диригента Большого театру Республіки Білорусь Вячеслава Чернухо-Волича. Показ опери приурочений до ювілею народного артиста України Василя Навроцького. На сцені театру відбувся брифінг, присвячений цій події.

Комментарии закрыты