Ніхто не дасть зруйнувати децентралізацію, — Гройсман

У п’ятницю, 17 листопада, перед ранковим пленарним засіданням Верховної Ради пройшла традиційна година запитань до уряду. Зокрема говорили про бюджет України на наступний 2018 рік, а саме про включення в нього підтримки місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад і процесу децентралізації. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наголосив, що проект бюджету на 2018 рік — це «свідчення абсолютно якісної співпраці», а інформація про те, що державна влада відходить від процесу децентралізації — лише «фейкові новини».

В
одеському парк
rong>ін
гу знайшли зброю

16 листопада, на спецлінію «102» надійшло повідомлення від невідомого чоловіка про те, що в багажнику автомобіля, припаркованому в одному з підземних паркінгів на території Приморського району Одеси, знаходиться вибухівка. На місце події негайно прибуло керівництво Головного управління, спеціалісти Вибухотехнічного управління, кінологи, слідчо-оперативна група Приморського відділу поліції в м. Одесі, а також представники СБУ в Одеській області.

Обговорення проекту «Морський трамвайчик»

Туристичні прогулянки вздовж морського узбережжя, екскурсії та доставка на пляжі — в черговий раз в мерії обговорили перспективи і деталі проекту «Морський трамвайчик», який був прописаний в Стратегії розвитку Одеси до 2022 року. 17 листопада ініціативна група зустрілася з головою департаменту аналітики і контролю Олексієм Козловим, а також з Сергієм Тетюхіним — очільником департаменту економічного розвитку. Сторони обговорили питання документації проекту «трамвайчика», адже без необхідних паперів майбутній інвестор не зможе вкласти свої гроші.

І
ндустрі
rong>я
краси
rong>:
Style and Beauty

150 учасників і 8000 (!) відвідувачів — перші підсумки та перші прогнози виставки «Style&Beauty», яка проходить з 16-ого по 18-е листопада на Одеському морвокзалі. Форум являє собою виставку і велику програму заходів, що сприяють популяризації досягнень beauty-індустрії і професійному зростанню фахівців. Виставка проходить в форматах «бізнес-бізнесу» і «бізнес-споживачеві».

Комментарии закрыты