Парубій нагадав про збройну агресію більшовицької Росії

Рівно 100 років в цей день почалася збройна агресія більшовицької Росії проти Української Народної Республіки і фактично розпочалася боротьба за українську незалежність. Про таку важливу дату нагадав очільник парламенту Андрій Парубій на початку засідання Погоджувальної ради.

Фінанси міста: бюджет розвитку та громадський бюджет

18 грудня, під головуванням першого заступника міського голови Анатолія Орловського, в Одеській міській раді пройшла апаратна нарада. На одній з останніх у 2017 році подібних зустрічей, зокрема, розглядали міський бюджет. Так Одеса вже виконала план бюджету розвитку: при плані 284 млн грн до бюджету надійшло 290 млн грн. А всі кошти, розташовані на депозитах, у повному обсязі повернуті до бюджету міста. Говорили на апаратній нараді і про відомий всім одеситам Громадський бюджет.

Дитячий санаторій: аналіз ефективності «Ластівки»

В черговий раз в Одеській міській раді говорили про дитячий протитуберкульозний санаторій «Ластівка». Департамент аналітики та контролю, спільно з Департаментами фінансів та охорони здоров’я, провів аналіз медичного закладу. За його результатами, санаторій використовувався досить неефективно: щороку місто витрачало на заклад, який повинен фінансуватись державою чи областю, від 10 до 12 мільйонів гривень. Щодо цієї ситуації Департамент аналітики та контролю висунув дві пропозиції.

Снігопад на півночі Одеської області

Рясний снігопад пройшов в ніч на 18 грудня на півночі Одеської області. Найбільше засипало Кодимський, Любашівський та Балтський райони. Сніг почав йти ввечері 17 грудня і місцями триває досі. Комунальні служби працюють в посиленому режимі. Дороги в засніжених районах розчищають 20 одиниць техніки і близько 40 робітників. Співробітники ДСНС закликають автомобілістів утриматися від далеких поїздок. Протягом дня в Одеській області очікуються складні погодні умови: дощ і сніг, місцями сильні опади, налипання мокрого снігу, ожеледь, хуртовина. Пориви вітру можуть досягати 15-20 м / с. Що стосується руху на автотрасі, то за рішенням Одеської ОДА з опівночі було припинено рух вантажних автомобілів, втім вже близько 6-ї ранку рух відновили.

Персональна фотовиставка: «Неабстрактне мистецтво» Михайла Палинчака

Світло, яке особливим образом лягає на поверхню, фрагменти та деталі, що відкривають таємницю чарівності плями на стіні чи просто тріщини на асфальті. В музеї сучасного мистецтва Одеси відкрилась персональна виставка київського фотографа Михайла Палинчака «Неабстрактне мистецтво». Це спроба переосмислення реальності через призму нових візуальних методів. На вернісажі побували мої колеги.

Комментарии закрыты