Фінанси міста: бюджет розвитку та громадський бюджет

18 грудня, під головуванням першого заступника міського голови Анатолія Орловського, в Одеській міській раді пройшла апаратна нарада. На одній з останніх у 2017 році подібних зустрічей, зокрема, розглядали міський бюджет. Так Одеса вже виконала план бюджету розвитку: при плані 284 млн грн до бюджету надійшло 290 млн грн. А всі кошти, розташовані на депозитах, у повному обсязі повернуті до бюджету міста. Говорили на апаратній нараді і про відомий всім одеситам Громадський бюджет.

В Одесі відбувся сьомий дипломатичний благодійний ярмарок

Сьомий Дипломатичний благодійний ярмарок «Різдвяна зірка» 16-17 грудня пройшов в Одесі. Щорічна виставка-свято розташувалася в приміщені одеського Морського вокзалу. Там було представлено усе необхідне для підготовки до новорічних свят і навіть більше. Окрім різноманітних подарунків та смачної їжі, малі і дорослі могли відвідати «Вітальню Діда Мороза» та загадати бажання під ялинку. Святкову атмосферу підтримувала і концертно-розважальна програма.

«Аліса в країні див» — нове видання з доповненою реальністю

Напередодні дня Святого Миколая маленькі одесити отримали справжню чарівну казку! Аліса і інші герої з країни чудес ожили на очах! Ні, мова йде не про театральну постановку, а про доповнену реальність в новому виданні відомого письменника Льюїса Керролла.

Персональна фотовиставка: «Неабстрактне мистецтво» Михайла Палинчака

Світло, яке особливим образом лягає на поверхню, фрагменти та деталі, що відкривають таємницю чарівності плями на стіні чи просто тріщини на асфальті. В музеї сучасного мистецтва Одеси відкрилась персональна виставка київського фотографа Михайла Палинчака «Неабстрактне мистецтво». Це спроба переосмислення реальності через призму нових візуальних методів. На вернісажі побували мої колеги.

Комментарии закрыты