Сполучені Штати Європи: що це таке і чи стане Україна новим штатом

Німеччина хоче створити Сполучені Штати Європи до 2025 року. З такою ініціативою виступив глава соціал-демократичної партії Мартін Шульц. Ідею підтримав і глава МЗС Німеччини Зігмар Габріель, який заявив: «Світ змінюється. Азія, Латинська Америка, Африка. Тільки Європа стає меншою. І якщо ми не станемо поруч, то наші діти будуть позбавлені голосу в майбутньому». Про те, чим Сполучені Штати Європи будуть відрізнятися від Європейського союзу і чи зможе Україна стати таким «штатом» — дивіться далі.

«Відставити» Гонтареву — заява від двох фракцій парламенту

Дві фракції вимагають від Ради «відставити» Гонтареву. Фракція «Батьківщини» ініціює розгляд Верховною Радою у четвер, 21 грудня, відставки Валерії Гонтаревої з посади голови Нацбанку України, а фракція  «Радикальної партії» закликає Президента подати нову кандидатуру на цю посаду. Про це на засіданні Ради заявила голова фракції Юлія Тимошенко.

Одеса запалює зірки: підсумковий концерт юних музикантів

18 грудня у Великому залі Одеської середньої спеціалізованої музичної школі імені Столярського пройшов святковий концерт «Одеса запалює зірки». Юні музиканти шкіл естетичного виховання Одеси продемонстрували свої досягнення у музиці, виступивши з річним підсумковим концертом за 2017 рік.

Святкова казка: студенти ОНАХТ для дітей Одеси

Студенти одеської національної Академії харчових технологій приміряли на себе образи героїв новорічної казки. Глядачами виступили учні молодших класів шкіл Одеси, які завітали до Академії в гості. Про те, як влаштувати святкове диво і поєднувати творчість з навчанням — далі в сюжеті з Академії.

Комментарии закрыты