Чотири роки тому: кривавий штурм Майдану

Чотири роки тому, в ніч на 19 лютого 2014 року, відбувся штурм Майдану, захоплення і підпал будівлі Федерації профспілок України. Після тривалих сутичок увечері 18 лютого мітингувальників відтіснили на Майдан. У ніч на 19 лютого протистояння стало ще запеклішим. Напередодні бійці «Беркута» оточили протестувальників з боку Інститутської вулиці та Європейської площі. Почався штурм.

«Переведи мене через майдан» — виставка, присвячена учасникам Революції Гідності

Президент Петро Порошенка разом з дружиною взяли участь у відкритті виставки, присвяченої учасникам Революції Гідності – «Переведи мене через Майдан». Глава держави підкреслив, що чотири роки тому сталися незабутні події, які назавжди змінили життя України. «Мирний протест громадян тодішня влада перетворила на криваву розправу. Кажуть, що час загоює рани. Так не сталося. Час не притупив біль. Час не заспокоїв душу. Глибокий смуток через втрати все ще переповнює серця кожного з нас», — зазначив Президент. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні, всіх українських патріотів, які віддали свої життя за Україну. Петро Порошенко наголосив, що події Революція Гідності закарбовані у кожного, але лише митці, завдяки дарованому Господом таланту, бачать події настільки яскраво й багатогранно, що допомагають відчути й осмислити їх всім іншим. Експозиція виставки «Переведи мене через Майдан» відкрита у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал». На ній представлені роботи Тараса Більчука, Назарія Войтовича, Володимира Мельнічука, Олександра Тимошенка, Тетяни Чепрасової.

Антикорупційний суд: МВФ наполягає на невідкладному розгляді

Міжнародний валютний фонд за підсумками роботи у Києві наполягає на невідкладному розгляді владою України законопроекту про Антикорупційний суд. МВФ вимагає привести документ у відповідність рекомендаціям Венеційської комісії. Так, за словами представників фонду, зараз важливо, щоб українська влада забезпечила невідкладний розгляд проекту закону про Антикорупційний суд. Під час його розгляду уряду необхідно врахувати поправки, аби привести текст закону у відповідність до передбачених програмою кредитування зобов’язань країни і рекомендацій Венеційської комісії Ради Європи. Нагадаємо, з 12 по 16 лютого у Києві працювала група експертів Міжнародного Валютного Фонду.

КП «Міськелектротранс»: тест-драйв мовного сповіщувача

Транспорт, доступний кожному одеситу. 17 лютого відбувся тест-драйв мовного сповіщувача, який встановлено на одному з одеських тролейбусів. Відтепер Одеса стала ще на крок ближче до комфортної для всіх груп населення інфраструктури.

Масляна в міському саду: ОНАХТ пригощала млинцями одеситів

18 лютого в Міському саду Одеси відбувся фестиваль, присвячений святкуванню Масляної.  На фестивалі були відтворені традиції святкування в українському стилі.

Комментарии закрыты