Рада дала правове визначення «
rong>креативні індустріїї»

Верховна рада України підтримала за основу та в цілому в першому читанні законопроект №6738 «Про внесення змін до закону «Про культуру», щодо визначення поняття «креативні індустрії».  За документ проголосували 226 депутатів. У пояснювальній записці підкреслюється, що відсутність законодавчо встановленого терміну «креативні індустрії», який широко застосовується у країнах Європейського союзу унеможливлює відповідну державну політику в сфері культури, спрямовану на заохочення розвитку нових секторів економіки, інноваційних творчих кластерів, формування підприємницьких умінь та навичок серед представників творчих професій. Проектом передбачається дати правове визначення терміну «креативні індустрії»; створити умови для охорони, заохочення та підтримки культурного розмаїття як одного з найважливіших чинників сталого розвитку та уніфікувати види економічної діяльності, які створюють творчий продукт та послуги, потребують належних форм державної підтримки.

Одесити про збільшення грошей у місті

Процес децентралізації в Україні триває. І однією з головних його цілей є отримання кожної територіальною громадою достатньої кількості фінансових ресурсів для свого розвитку. Чи відчувають одесити, що в місті стало більше грошей? Наскільки правильно, на їхню думку, влада розпоряджається міським бюджетом? Про це ми запитували одеситів і не тільки.

В «Альтаїрі»
відкрили поліцейську станцію

18 червня в житловому комплексі «Альтаїр» урочисто стартував пілотний проект з посилення безпеки жителів будинків. Це достатньо актуальне питання на тлі стрімкого розвитку інфраструктури нашого міста. Нові будинки зростають в різних районах Одеси — і вони повинні бути не лише комфортними, але й безпечними для одеситів. На заході були присутні і представники управляючої компанії, і представники Нацполіції. Тож як планують посилювати безпеку мешканців житлового комплексу і навіщо — дізнаємось з наступного сюжету.

Врятувати пам’яток архітектури — Український театр

Одеський світський салон Gold Club 15 червня провів зустріч на особливу тему. Небайдужі представники інтелігенції ініціювали акцію з порятунку будівлі Одеського академічного українського музично-драматичного театру імені Василька. Як відомо, кожному містянину, зараз український театр знаходиться під зеленою сіткою, його фасад і внутрішня частина потребують реставрації. Про те, як можна допомогти пам’ятнику архітектури в самому центрі Одеси — подивимось далі.

 

Комментарии закрыты