19 жовтня, понеділок. Вашій увазі щоденний випуск флеш-новин на телеканалі плюс. В студії працює Дарина Шпортко. Добрий день.

«Іволга»: тривають роботи по підйому затонулого катера

Розпочато роботи по підйому з дна затонулого катера. ЗА інформацією ГУ ДСНС України в Одеській обалсті — 17 жовтня о 15:38 до служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в Затоці, біля мосту, на відстані 400 метрів від берега на межі форватера та мілини, перевернувся пасажирський катер «Іволга», на якому знаходились 36 чоловік, з них 3 члени екіпажу. Внаслідок аварії загинуло 14 людей, 22 особи врятовані, з них 2 наразі з пневмонією та травмою нижніх кінцівок перебувають у лікарні. Обставини події та причини аварії встановлюються. Мер Одеси висловив співчуття у зв’язку з трагедією в Затоці, та запевнив, що місто надасть допомогу сім’ям одеситів, загиблих в результаті трагедії в Затоці. Сьогодні, 19 жовтня розпочаті роботи по підйому з дна та буксировці затонулого катера. На місці події працюють 13 чоловік особового складу, рятувальники та водолази. Також, стало відомо, що після корабельної аварії в Затоці уряд закупить нову техніку для порятунку людей на воді. Міністерство інфраструктури підготує пропозиції із закупівлі нової техніки для порятунку людей на морі і на річці. Як повідомила прес-служба Кабінету міністрів, пропозиції будуть винесені на розгляд уряду. Крім того, Кабмін розгляне фінансовий план Адміністрації морських портів України на 2016 рік, в який будуть включені гроші на закупівлю рятувальних засобів.

Діалог з одеситами. Віддалені райони міста

Мікрорайон «Ленпоселок» і селище Дзержинського. Самі жителі називають їх найбільш проблемними в Одесі. А все тому що більше 20-ти років міська влада не цікавилася життям цих районів і не приділяла їм належної уваги. Нинішня міська влада приділяє увагу всім районам Одеси, упорядковуючи наше місто від центру і до самих околиць. У ході діалогу з жителями Одеський міський голова Геннадій Труханов відповів на найбільш хвилюючі одеситів питання, а також визначив першочергові завдання в цих районах. Також на зустрічі був присутній і депутат Одеської міської ради від політичної партії «Довіряй делам» Юрій Крук. Детальніше — далі.

Десантний бульвар. Благоустрій з урахуванням інтересів кожного

В Одесі в минулу суботу відбулося урочисте відкриття Десантного бульвару. Слід зазначити, що до початку благоустрою цієї частини селища Котовського деякі люди ставилися з побоюванням. Справа в тому, що там активно процвітала стихійна торгівля — яка заважає місцевим жителям, спотворює зовнішній вигляд району, але дає роботу і можливість придбати необхідні товари поблизу від будинку. Міській владі вдалося врахувати інтереси всіх груп населення і створити новий облаштований куточок Одеси.

 

І це всі новини на цю годину. Ми повернемося в ефір вже в 16:30. Залишайтеся з телеканалом «Одеса плюс».

 

Комментарии закрыты