Профілактика грипу і ГРВІ

В Україні починається черговий епідсезон з грипу та ГРВІ. Що очікувати українцям в майбутній період, як не заразитися і не заробити ускладнення, в прес-центрі «Одесит» розповіли завідувач кафедри інфекційних хвороб медичного університету Тетяна Чабан і фахівець відділу держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Госпродпотребслужби Ольга Балановська.

Синхронна заява трьох країн щодо Волинської трагедії

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що 20 жовтня поточного року парламенти України, Польщі та Литви зроблять синхронну заяву по темі історичних подій на Волині, відомих як Волинська трагедія чи Волинська різанина. 22 липня 2016 Сейм Польщі визнав Волинську трагедію геноцидом, а також встановив 11 липня Національним днем ​​пам’яті жертв геноциду, вчиненого українськими націоналістами проти громадян Другої Речі Посполитої. Нагадаємо, Волинська трагедія — це масове знищення Українською повстанською армією-ОУН етнічного польського цивільного населення і цивільних осіб інших національностей, включаючи українців і євреїв, на території Волині, розпочате в березні 1943 року і досягнене піку в липні того ж року.

Звернення Верховної ради до держав-членів ЄС

235 голосів депутати віддали на підтримку Проекту Постанови про Звернення до держав-членів Європейського Союзу. Так, Верховна рада України звертається до держав-членів ЄС, парламентів іноземних держав, парламентських асамблей та міжнародних організацій щодо завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Зокрема, згідно з пояснювальною запискою до документа, Рада звертається до парламенту Нідерландів із закликом уникнути прийняття рішення, яке буде мати дискримінаційний по відношенню до України характер і поставить під загрозу імплементацію угоди про асоціацію.

Парламентарі звернулися до міжнародних організацій

І ще одне звернення Верховної ради депутати ухвалили до міжнародних організацій, парламентів держав-членів ОБСЄ та Організації ісламського співробітництва щодо останніх подій в Сирії». Українські парламентарі закликали Раду безпеки ООН створити міжнародну групу слідчих з розслідування військових злочинів режиму президента Сирії Башара Асада та його союзника — Російської Федерації. Відповідне звернення підтримав 241 народний депутат.

Ситуація в АТО за минулу добу
За минулу добу на сході України противник 57 разів відкривав вогонь по позиціях українських військових. Так, на Маріупольському напрямку зафіксовано 44 випадки відкриття вогню, на Луганському — 10, на Донецькому -3.

Комментарии закрыты