Україна має стати країною, в якій торжествує право, — «Розумна сила»

У своєму прагненні до Європейського Союзу Україна має стати демократичною країною, в якій торжествує право та принцип законності. На цьому наголошують члени партії «Розумна сила» — і розказують про випадки у країні, які не відповідають принципу верховенства права.

Багато журналістів провели зі мною роки в тих кулуарах, — Парубій

Жодного обмеження доступу журналістів до кулуарів Верховної Ради не буде. Про це в середу повідомив спікер Андрій Парубій. Він зауважив, що ознайомився з листом акредитованих у Раді журналістів, у якому ті закликали спікера не схвалювати обмеження доступу ЗМІ до кулуарів парламенту. Зокрема, кореспонденти стурбовані рішенням комітету з питань регламенту щодо обмеження доступу представників ЗМІ в кулуари, вони заявили, що таке рішення веде до обмеження свободи слова.

В 2019 році середньомісячна зарплата складе не менше 10 129 гривень, — уряд

Кабмін  прогнозує зростання ВВП України до 4 трлн гривень в 2019 році. Про це йдеться у схваленому Прогнозі соціального і економічного розвитку на 2019-2021 роки. Документ ґрунтується на аналізі розвитку економіки протягом останніх трьох років, у ньому уряд також прогнозує зростання середньомісячної зарплати в 2019 році до 10,5 тисяч гривень. Цей показник може змінюватися, але при найгіршому сценарії становитиме 10 129 гривень.

Фестиваль «Квітка папороті» відбувся за допомогою волонтерів ОНАХТ

Не лише старанно вчитись і добросовісно працювати. Одеська національна академія харчових технологій вміє ще й  відпочивати та створювати відпочинок для інших. Так виш взяв участь в організації свята на честь Івана Купала.

Комментарии закрыты