Одеса-Клайпеда: вільна економічна зона: обмін досвідом

В Одесі наразі перебуває делегація з литовського міста Клайпеда, представники якої приїхали тут погостити. Також вони на чолі з директором вільної економічної зони Клайпеди зустрілись с мером Геннадієм Трухановим, який, нагадаємо, в липня перебував з офіційним візитом в Литві. Вільна економічна зона Клайпеди — одна з найпотужніших у прибалтійському регіоні. Вона знаходиться поблизу великого порту, через який проходять судноплавні лінії в порти Південно-Східної Азії, Америки та Західної Європи, і вважається найбільш технологічно оснащеною і відповідає всім європейським стандартам. Головними інвесторами зони є компанії з Англії, Ірландії, Таїланду, Фінляндії, Данії, Японії, Норвегії, Швейцарії та інших країн. Основні напрямки діяльності підприємств у ній — виробництво і експорт біодизеля, пластмаси, пластикових напівфабрикатів, виробів з металу, послуги перевезення і зберігання вантажів, переробки риби та ін. Сторони зустрічі вважають, що досвід створення такої зони у Клайпеді буде цікавим і корисним для Одеси. Адже за оцінкою литовських фахівців, передумови для створення індустріального парку та транспортно-логістичного центру в наших містах збігаються.

Юні стартапери: чемпіонат світу

Одеські юні бізнесмени стали учасниками чемпіонату світу зі стартапів. При чому поїхали туди кращі  з кращих — ті, хто пройшов довгу підготовку у філіях міжнародної мережі біснес-школи Мінібосс. Подробиці — в нашому сюжеті.

Сховався від пекла: на місці пожежі знайшли песика

В Афінах у повністю зруйнованому пожежею районі Мати знайшли пса, який сховався від вогню…у печі! Невідомо, скільки часу ця розумна тварина там провела, але виглядає пес після цієї небезпечної пригоди буквально як справжній лев. Грецію вже не перший тиждень атакують найсильніші за останні роки лісові пожежі. Рахунок загиблих вимірюється десятками, рахунок постраждалих — сотнями і тисячами, а кадри з місця подій — просто пекло на Землі. Звичайно, страждають від стихії не тільки люди, але і тварини, яким врятуватися без допомоги людей ще складніше. Ось мешканка Афін виклала в своєму Facebook відео, на якому вона ходить по району Мати, що знаходиться в 40 кілометрах від столиці, в пошуках тварин, яких можна  було б врятувати.

Спочатку на записі видно сліди страшної пожежі, що зрівняла з землею майже все, що зустрілося на шляху. Потім дівчина направляє камеру в іншу сторону, там стоїть окремо від будівель піч. У ній і знайшли смертельно наляканого пса, котрий обріс, наче маленьке левеня. Цікаво, що у собаки знайшовся  брат, що не потрапив на відео,  і який був в куди кращому стані. Той терпляче чекав господаря біля входу того, що раніше було їхнім будинком. Обидві собаки були передані афінським ветеринарам, а ті констатували, що, незважаючи на пережите, тварини цілком здорові. Зараз авторка запису сподівається, що завдяки популярності відео вдасться знайти господарів собак.

 

Комментарии закрыты