Грецький парк прикрасить Дерево від Реви

Дерево світу. Дерево любові. Дерево пізнання. Михайло Рева закінчує особливу скульптуру, яка невдовзі прикрашатиме Грецький парк. Про джерела натхнення митця, благоустрій міста та візит одеського мера до майстерні відомого художника — у нашому матеріалі.

Два нові відділення відкриються в 11-ій лікарні на Слобідці

З 2015 року в Одесі діє безпрецедентна для всієї України міська цільова програма «Здоров’я». Її ефективність і важливість високо оцінюють і фахівці з інших міст, і міжнародні експерти. Програма передбачає фінансування за рахунок коштів міського бюджету заходів щодо поліпшення якості надання медичної допомоги та забезпечення рівного доступу всіх одеситів до висококваліфікованого медичного обслуговування. Реалізується програма «Здоров’я» і у відомій 11-ій міській лікарні на Слобідці. За підтримки міських депутатів у МКЛ №11 також планується відкриття двох нових відділень — гінекологічного та переливання крові.

Більше півтори тисячі комунальників розчищають дороги

2 березня в Одесі все ще зберігається сніжна погода. Співробітники комунальних служб працюють в цілодобовому режимі, роботи з очищення доріг та вивезення снігу тривають — в них беруть участь більш ніж півтори тисячі працівників, задіяні 30 одиниць техніки. Аби уникнути можливих проблем співробітники КП «Міські дороги» розчищають решітки лівньовок, щоб тала вода в період потепління безперешкодно йшла з вулиць міста. Наступні два дні в місті та області очікується пониження температури та ожеледиця — а тому найближчим часом слід бути дуже обережним, виходячи на вулицю.

Комментарии закрыты