В Одесі відбулась конференція з франчайзингу

21 і 22 вересня в Одесі проходить конференція для підприємців. Головною темою для обговорення стане розвиток бізнесу за допомогою франчайзингу. Франчайзинг — це мультиплікатор розвитку бізнесу. Так вважають, спікери відповідної конференції, яка проходить в Одесі 21 і 22 вересня. На думку експертів, франшиза — одна з провідних бізнес-моделей в світі, яка дає можливість розвивати малий та середній бізнес. Це система організації і розвитку бізнесу, при якій одна компанія передає іншій незалежній компанії або індивідуальному підприємцю право вести бізнес, використовуючи ім’я, бізнес-систему, технології, ноу-хау франчайзера і реалізуючи аналогічний з франчайзером товар ідентичним способом.

Краєзнавча бібліографія. Важлива, цікава, сучасна

«Зберігати і не дати зникнути». В Одеській національній науковій бібліотеці 21-22 вересня проходить Всеукраїнський семінар для бібліотекарів «Сучасні тенденції розвитку краєзнавчої бібліографії в бібліотеках України». Представники більше 50 бібліотек, наукових, обласних, шкільних і сільських, з різних міст і сіл протягом двох днів матимуть можливість обмінятися досвідом, отримати методичні консультації та презентувати видані новинки. Про те, чому подія представляє інтерес не тільки для професіоналів бібліотечної справи, а й для самого широкого кола читачів — розповідає наш кореспондент.

Премія імені Юрія Кузнєцова — змагання юних

Вже вдруге в рамках міжнародного джазового фестивалю Odessa JazzFest, який відкривається 22 вересня в міському саду,  відбудеться вручення обласної музичної премії імені українського джазмена Юрія Кузнєцова. В Одеському училищі мистецтв та культури ім.Данькевича відбулось прослуховування юних музикантів віком від 8 до 23 років. Крім престижної премії лауреати матимуть можливість виступити у святковій програмі відкриття на одній сцені з іменитими гостями джазового фестивалю.

Комментарии закрыты