«Потребуємо плеча миротворчої підтримки», — Порошенко

З 19 по 25 вересня в Нью-Йорку в рамках 72-ої сесії Генеральної Асамблеї ООН проходять щорічні загальні дебати. В цей період, традиційно, перед Асамблеєю виступлять більше сотні глав держав і урядів, а також міністри закордонних справ і глави делегацій. Будуть розглядати майже 200 питань, серед яких — забезпечення миру і безпеки, боротьба з тероризмом та іншими формами кримінальної злочинності, захист прав людини і навколишнього середовища, питання соціального і економічного розвитку. 20 вересня президент України Петро Порошенко виступив в Генеральній Асамблеї, а також взяв участь в засіданні Ради безпеки ООН.

Шахраї в банкоматах або кеш-трепінг

Уявіть собі таку ситуацію – ви підійшли до банкомату зняти з карти гроші, але пристрій чомусь не видав вам готівку. Не поспішайте відходити від банкомату. Можливо саме ви стали жертвою так званого кеш-трепінгу, захопленню готівки. Сьогодні регулярно банкоматами користуються понад 55% українців, час від часу – 27%. Тому жертвою банкоматних злочинців може стати майже кожен житель країни з платіжною карткою. І хоч випадки шахрайства за допомогою банкоматів зменшились, з’являються нові види захоплення готівки. Зараз ми поговоримо про кеш-трепінг – крадіжку грошей прямо з банкомату, які злочинець перехоплює прямо під час видачі клієнту. Корисні поради для вас підготували спеціалісти з програми сприяння безпеці електронних платежів Safe Card.

Краєзнавча бібліографія. Важлива, цікава, сучасна

«Зберігати і не дати зникнути». В Одеській національній науковій бібліотеці 21-22 вересня проходить Всеукраїнський семінар для бібліотекарів «Сучасні тенденції розвитку краєзнавчої бібліографії в бібліотеках України». Представники більше 50 бібліотек, наукових, обласних, шкільних і сільських, з різних міст і сіл протягом двох днів матимуть можливість обмінятися досвідом, отримати методичні консультації та презентувати видані новинки. Про те, чому подія представляє інтерес не тільки для професіоналів бібліотечної справи, а й для самого широкого кола читачів — розповідає наш кореспондент.

Комментарии закрыты