Толерантна Одеса про антисемітизм

Антисемітизм — національна та релігійна нетолерантність та дискримінація, що виражається у неприязному або ворожому ставленні до євреїв. Що думають про антисемітизм жителі такого міста як Одеса, на момент офіційного заснування якого в 1794-му році проживали 246 євреїв, що становило 10% всього населення? Про це дізнавалась наша знімальна група.

2 травня порядок забезпечуватимуть 2400 правоохоронців

До п’ятої річниці трагічних подій, що сталися в Одесі в 2014 році, 2 травня в місті пройдуть масові заходи, де порядок забезпечуватимуть 2400 правоохоронців. Як повідомляли в прес-службі ГУНП, територію на Куликовому полі і Соборній площі закриють для громадян, на місці працюватимуть поліцейські в посиленому режимі. Так, 30 квітня було проведено інструктаж правоохоронних органів, які саме і займуться публічною безпекою містян. Про це доповідав нещодавно призначений начальник Головного управління національної поліції Олег Бех. Він зазначив, що загалом службу  нестимуть 2400 працівників, серед яких і представники інших областей України.

7-9 червня інтелект-форум в Одесі

В цьому році відзначається 190–річчя заснування Одеської національної наукової бібліотеки. До цієї дати 7-9 червня відбудеться інтелект-форум, в рамках якого стартує 20-а Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині» та круглий стіл «Інноваційна діяльність бібліотек України: стратегії розвитку в інформаційному суспільстві». Про програму заходу організатори розповіли журналістам на прес-конференції.

Нова зірка боксу Рудий Лев

Бокс — один з найпопулярніших видів спорту в усьому світі. Для його шанувальників це не тільки спорт, це спосіб життя. Справжній боксер повинен володіти жорстким, сильним характером і мати велику силу волі. Саме такими якостями володіє нова зірка в професійному боксі Василь Чоботарь. Він успішно дебютував в Києві на змаганнях від К2 Promotios і привіз перемогу над узбецьким боксером. Наскільки був важкий цей бій і якою ціною далася перемога, дізнавалася наша знімальна група.

Комментарии закрыты