Кабмін ухвалив Середньострокову стратегію управління держборгом

 

Україна щороку витрачає 130 млрд гривень на обслуговування державного боргу. Про це на засіданні уряду заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, 22 серпня. Зокрема, він поскаржився на те, що попередня влада з 2005 по 2013 роки заводила Україну в залежність перед зовнішніми і внутрішніми кредиторами. Станом на 2013 рік держборг становив 60 млрд доларів. Між тим,  Кабінет міністрів України схвалив оновлену Середньострокову стратегію управління державним боргом. Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду. Зазначимо, прийняття стратегії на 2018-2020 роки обумовлюється необхідністю визначення основних заходів для зниження його обсягу. Стратегія передбачає встановлення на законодавчому рівні цілей, завдань і заходів з управління державним боргом в середньостроковій перспективі. За базовим сценарієм співвідношення держборгу до ВВП буде поступово знижуватися з 61,5% на кінець 2017 року до 49,0% на кінець 2020 року.

 

30 тис. правоохоронців працюватимуть на День Незалежності

 

Близько 30 тисяч працівників системи МВС будуть забезпечувати публічну безпеку та громадський порядок на День незалежності.   Про це глава відомства Арсен Аваков заявив на брифінгу після заходів з нагоди Дня пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків. 22 серпня правоохоронці по всій країні вшанівали пам’ять колег, які загинули на службі. Голова Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що 1108 співробітників органів внутрішніх справ загинули з дня Незалежності України.

В Одесі вшанували пам’ять загиблих на службі правоохоронців

 

22 серпня, біля меморіалу «Захисникам правопорядку» на Олександрівському проспекті  пройшла панахида в пам’ять про працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків,  боротьби зі злочинністю та при захисті територіальної цілісності України. Навколо меморіалу зібралися правоохоронці, родичі і друзі загиблих при виконанні.  Спочатку відбулося покладання квітів до меморіалу, потім хвилина мовчання і молебень.  Ця сумна дата нагадує про те, що співробітники правоохоронних органів і поліції загинули, захищаючи життя і спокій громадян України. Не залежно від ситуації в країні, кожен день на свою службу і виконання завдань виходять тисячі героїв, готових будь-якої миті віддати найголовніше — своє життя Всього при виконанні в Одеському регіоні загинуло 49 правоохоронців.

Корисний майстер-клас для майбутніх чемпіонів

 

Холодний суп гаспачо і фреш-роли з хумусом — це не позиція з меню дорогого ресторану. Такі страви може приготувати кожен на своїй кухні, при цьому задіяти мінімум часу і сил. 21 серпня, в таборі «Молода Гвардія» готувати смачно і корисно вчили дітей з олімпійського резерву України. В ролі шеф-кухаря виступив випускник Одеської національної академії Харчових технологій.

Комментарии закрыты