Надію Савченко позбавили недоторканності

Верховна Рада надала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата Надії Савченко. У сесійній залі виступив Генеральний прокурор Юрій Луценко. Він також продемонстрував нардепам 20-хвилинне відео з доказами причетності Савченко до підготовки теракту. За словами Луценка, в Україні не планувався військовий заколот, а були плани нардепки та  Володимира Рубана здійснити терористичний переворот. Після цього та низки запитань від депутатів слово отримала і сама Савченко.Вранці Регламентний комітет Верхвоної Ради рекомендував нардепам проголосувати за всі три подання Генпрокуратури.  Ще раніще Надію Савченко виключили з паламентського комітету з  питань нацбезпки.

Частину контролюючих функцій у будівництві переведуть в регіони

22 березня Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері містобудування». «За» проголосували 249 народних депутатів. Документом пропонується врегулювати питання ліцензування будівництва та проведення атестації виконавців окремих видів робіт. До того ж функції контролю за проведенням обстеження об’єктів будівництва планується передати виконавчим органам сільських, селищних, міських рад. Віце-прем’єр-міністр України, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко зазначив, що цей законопроект є дуже важливим для країни.

Рада дозволила легалізувати частину самобудів

Також Верховна Рада, ухваливши законопроект № 3696, дозволила органам державного архітектурно-будівельного контролю до 31 грудня 2018 року приймати в експлуатацію так звані самобуди. «За» проголосували 276 депутатів. Закон стосується індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів, а також господарських (присадибних) будівель і споруд загальною площею до 300 квадратних метрів, збудованих у період з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 року. А також збудованих до 12 березня 2011 року будівель і споруд сільськогосподарського призначення. Норми закону не розповсюджуються на багатоповерхові багатоквартирні житлові будинки та об’єкти, збудовані з істотним порушенням законодавства та будівельних норм і правил

Ремонт і благоустрій: звіт департаменту міського господарства

Понад 23 тисячі квадратних метрів проїжджої частини и 9,5 тис квадратних метрів тротуару було відновлено протягом минулого року. Також ремонтувались тепломережі, будинки і комунальні заклади, мережі освітлення як в центрі міста так і у віддалених районах. В департаменті комунального господарства міської ради прозвітували про підсумки роботи за минулий рік.

У 2017 виконали 98% бюджетних призначень програм щодо збереження історичної забудови Одеси

У 2017 році в місті продовжували реалізацію програми збереження історичної забудови центральної  Одеси. Про це говорили 22 березня у прес-центрі Одесит. У рамках програми привели до ладу 18 пам’ятників монументального мистецтва, а також виготовили нові паспорти фасадів будівель. Так у минулому році виконали 98% бюджетних призначень, які були спрямовані на питання реставрації та збереження об’єктів культурної спадщини. Управління з охорони об’єктів культурної спадщини разом  проводить моніторинг пам’яток архітектури щодо незаконного будівництва на них — разом з міським управлінням Державного архітектурно-будівельного контролю. Останньим з 1-го січня по 31 грудня 2017-го року було видано 776 приписів і винесено 834 постанови. Що стосується виписаних штрафів — то вони не всі виплачені, але прогрес є.

Комментарии закрыты