Висаджено 3672 дерева, вперше вакциновані каштани, — «Міськзелентрест»

В Одесі протягом останніх двох років проводиться постійна робота з догляду за зеленими насадженнями. Про це 14 травня на апаратній нараді в мерії розповів директор комунального підприємства «Міськзелентрест» Юніс Байрамов. «Висаджено 3672 дерева, в тому числі і крупноміри. За крупноміри я хочу сказати окремо, що це вперше в історії міста ми почали висаджувати крупноміри — дерева, яким більше 15 років. Висаджено 1704 шт., із залученням громадськості 698 шт. і 162 сакури. Вперше в місті проведені вакцинації каштанів», — зазначив Байрамов.

Мерія організувала патрулювання в парках Одеси

Як повідомив в ході апаратної наради директор департаменту муніципальної безпеки  Віктор Кузнєцов, на сьогоднішній день в Преображенському парку  з’явилися патрулі зі співробітників групи швидкого реагування «Муніципальної варти». Поки «муніципали» патрулюють тільки вдень, але після доукомплектування штату правоохоронці обіцяють і нічні патрулі. Всього необхідно шість осіб для роботи в три зміни для охорони. Патрулі проходять у всіх парках міста.

2,5млн грн на благоустрій житла багатодітним виділяє місто, — Труханов

Пільги і цільові програми для багатодітних сімей, комунікація громадських організацій з органами місцевого самоврядування і частіші міжрегіональні зустрічі з цих питань. Про це говорили в міській раді 12 травня — в другий день форуму «Багатодітна сім’я України». Другий день заходу багатодітні матері, представники відповідних громадських організації та органів місцевого самоврядування присвятили обміну досвідом. Зокрема говорили і про те, що робиться для допомоги багатодітним родинам в нашому місті. «За 2015-2017рр. 126 багатодітним сім’ям в рамках міської програми надано допомогу по придбанню будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт, квартир — в сумі до 50 тисяч гривень. У 2017 році на ці цілі було виділено 3,5млн.грн. У 2018 році заплановано фінансування 2,5млн.грн» — підкреслив Одеський міський голова.

ОНАХТ зібрала школярів на Food quest

Одеська національна академія харчових технологій знову дивує різноманітністю заходів для абітурієнтів та студентів. 12 травня в парку Перемоги студенти та викладачі академії влаштували справжній Food quest для школярів — з 11 локаціями й незвичайними завданнями.

Комментарии закрыты