Що відбувається в Луганську? «МВС» затримало всіх «генеральних прокурорів»

В окупованому терористами Луганську співробітники «МВС» «ЛНР і спецпідрозділу «Вітязь» штурмом взяли генпрокуратуру «фейкової» республіки. Як повідомляє російське видання «Новая газета», в результаті штурму загалом було заарештовано 20 осіб. Однак згодом з’ясувалося, що більшість відпустили, а під арешт потрапили лише «генеральний прокурор» «ЛНР» Віталій Подобрий і «військовий прокурор» Сергій Разно. Крім того, раніше було затримано слідчого «прокуратури» Леоніда Ткаченка. Зазначається, що їх доправили до будівлі «Народної ради» «ЛНР», яка наразі є заблокованою та використовується «МВС» «ЛНР» задля власної мети. Ресурс додає, що співробітників «прокуратури» заарештували після того, як нещодавно звільнений очільник «МВС» «ЛНР» Ігор Корнет запропонував ватажку фейкової республіки запропонував віддати йому «головного прокурора», «військового прокурора» та їхніх заступників, а той відмовився це робити. Нагадаємо, вдень 21 листопада стало відомо, що центр Луганська оточили «зелені чоловічки» без упізнавальних знаків. Згодом ватажок сепаратистів Ігор Плотницький та колишній «голова МЗС» «ЛНР» Ігор Корнет почали звинувачувати один одного у дистабілізації ситуації у місті. Через деякий час припинив працювати «державний телеканал». Також припинило роботу місцеве радіо, почалися проблеми з мобільним зв’язком. Вночі до міста почали стягувати важку техніку.

Круглий стіл до Дня пам’яті жертв голодомору

Пам’ятний день голодомору  в Україні, припадає на четверту суботу листопада. A напередодні, 22 листопада, в Одеській національній науковій бібліотеці відбулось засідання круглого столу на тему: «Голодомор: історичний, соціально-демографічний та морально-психологічний виміри.»

Дитяча поліклініка № 6: нове життя медичної установи

22 листопада дитячу міську поліклініку №6 з робочим візитом відвідав мер міста Геннадій Труханов і глави профільних департаментів. Ще з 80-х років лікувальний заклад ніяк не ремонтувалася — обслуговувати 38 тисяч маленьких пацієнтів Київського району в таких умовах було просто неможливо. З кінця 2016 року в поліклініці велися роботи по відродженню установи — з бюджету були виділені кошти на оновлення техніки і капітальний ремонт. Концепт-дизайн нової поліклініки розробили дизайнери-волонтери, так що атмосфера тут вже не сумна, а навпаки, святкова і весела.

В ОНАХТ відбулись смачні майстер-класи

«Молочні ріки», «Желейні візерунки», «Перші кроки в електроніку», «Шоколадна дегустація» — такі та інші майстер-класи відбулись в Одеській національній академії харчових технологій 21 листопада. Проходили вони для учнів гімназії №4, і саме діти обирали, яка тема їх більш цікавить.

Польська нафтогазова компанія підписала п’ятирічну угоду з США

Польська нафтогазова компанія підписала п’ятирічну угоду з міжнародною компанією Сentrica(сентріка) про постачання до СПГ-терміналу на узбережжі Балтійського моря скрапленого газу із США. Про це під час відеоконференції Варшава-Вашингтон зі США заявив голова правління Польської нафтогазової компанії Пьотр Возняк. «Угода з Сentrica виводить компанію на вищий рівень активності на глобальному ринку Скрапленого Природного Газу»,- заявив Возняк. За його словами, це перша угода польської нафтової компанії, підписана у рамках формування середньотермінових угод на постачання скрапленого газу. Заступник голови правління PGNiG з торговельних питань Мацей Возняк зауважив, що це — перша середньострокова угода щодо постачання американського газу до Північної Європи. Газ до Польщі транспортуватиметься з американського СПГ-терміналу Sabine Pass(сабин пасс) у штаті Луїзіана. Угода почне діяти в 2018 році. Передбачається, що за цей час до Польщі буде доставлено до дев’яти партій скрапленого газу.

Протидія тероризму: Австралія очолить фінансову розвідку

Австралійське агентство фінансової розвідки уклало угоду з розвідувальними агентствами провідних країн Асоціації держав південно-східної Азії щодо обміну інформацією стосовно запобігання фінансуванню терористичних груп. Про це повідомляє видання The Australian. “Терористам потрібні гроші для здійснення своїх злочинних задумів, і навіть невеликі суми можуть спричинити величезну шкоду», — заявив міністр юстиції Австралії Майкл Кінан на саміті з протидії фінансування тероризму у Малайзії. Угода є першою міждержавною домовленістю такого роду. Вона передбачає створення робочої групи з питань протидії фінансуванню тероризму у Південно-Східній Азії. Фінансові розвідувальні підрозділи цілого регіону співпрацюватимуть із метою зупинення обігу коштів, які викликають підозри щодо використання для фінансування терористичної діяльності.

Відбитки минулого: величезна свастика у Гамбурзі

У Німеччині будівельники випадково відкопали гігантську бетонну свастику на спортивному майданчику у Гамбурзі. Про це повідомляє AP з посиланням на інформаційне агентство Дойче Прессе-Агентур. «Будівельники за допомогою екскаватора проводили роботи на місцевості, де планується звести роздягальні і раптом наштовхнулись на нацистський символ розміром 4 на 4 метри», — йдеться у повідомленні. Свастика лежала на глибині на 40 сантиметрів. За словами спортсменів з місцевого клубу, свастика була основою пам’ятника, який демонтували кілька десятиліть тому. Розміри об’єкта — чотири на чотири метри, він перебував на глибині 40 сантиметрів під шаром землі. Влада міста каже, що хочуть чимшвидше позбутись свастики. Її планують зруйнувати за допомогою відбійних молотків.

Комментарии закрыты