21 вересня, вівторок. Вашій увазі щоденний випуск флеш-новин на телеканалі плюс. в студії працює Дарина Шпортко. Добрий день.

Подвиги партизан — Одеса шанує і пам’ятає

22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави. Щорічно, в цей день українці, і зокрема жителі міста героя — Одеси віддають данину поваги тим, хто в суворий воєнний час боровся з фашистськими окупантами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи ні сил, ні самого життя. У данину глибокої поваги до тих, хто дарував перемогу — керівництво міста, області, духовенство і жителі нашого міста поклали квіти до пам’ятника невідомому матросу в парку ім. Шевченко. Наші кореспонденти поспілкувалися з ветеранами і розкажуть докладніше.

Недобудови. Нарада з інвесторами

Сьогодні, 22 вересня, в одеській мерії віце-мер В’ячеслав Шандрик провів робочу нараду з інвесторами двох недобудов: будинки «Золотого берега» і однієї недобудови компанії Альянс, розташованого по вул. Головківська, 7/9. На зустрічі були позначені поточні питання і намічені кроки щодо їх вирішення, визначено коло завдань документально-інформаційного характеру. За результатами виконання поставлених завдань відбудеться наступна зустріч, запланована на жовтень.

Інвестиції. Теплопостачання Одеси

Інвестиції в енергетичний сектор. Одеський міський голова Геннадій Труханов провів зустріч з главою литовської групи компаній Е- Energija Віргініусом Стріогою. Потенційний інвестор і представники міської влади обговорювали можливість модернізації обладнання для теплопостачання. Литовські підприємці відзначили, що Одеса зацікавила їх, в першу чергу, тому, що тут відбуваються системні перетворення і саме Південна Пальміра є найпривабливішою для інвестицій. Компанія E-Energija працює в Україні сім років і є єдиним іноземним інвестором, який вкладає кошти в теплове господарство. Сьогодні компанія пропонує запровадити новий підхід до енергетичної сфери за прикладом Литви.

Віргініус Стріога зазначив, що першим етапом спільної роботи повинен стати аудит енергетичного сектору міста для того, щоб визначити які саме необхідні інвестиції. За результатами зустрічі було вирішено продовжити обговорення у колі фахівців безпосередньо в офісі комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси».

Проморолик. Родзинка Одеси —  це її жителі

Український режисер Андрій Приймаченко почав роботу над серією відео про українські міста. Ролики про Одесі та Львові вже з’явилися в мережі. Родзинкою відео стала незвичайна манера уявлення міста — словами людей, що живуть і працюють в Одесі. На думку творця відео, головною визначною пам’яткою Одеси-мами є самі одесити. Проморолик Одеси вже набирає популярність в мережі.

Уздовж доріг  більше не буде білбордів

Сьогодні, 22 вересня, комітет Верховної Ради з питань транспорту підтримав законопроект, який забороняє розміщення рекламних білбордів уздовж автомобільних доріг. Як зазначив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, введення такої заборони передбачалося як в коаліційній угоді, так і в договорі про асоціацію з ЄС. В Євросоюзі –вздовж трас ніде немає рекламоносіїв. Вони є, але на відстані 100 метрів, і не так як у нас – їдеш і всюди реклама. Цього не буде. Проект буде спрямований на перше читання», — розповів міністр.

«Вконтакте» : facebook та instagram блокують посилання

популярна соціальна мережа Facebook і додаток для обміну фото і відео Instagram блокують посилання на «ВКонтакте». Якщо особисте повідомлення або новий запис в Facebook містить посилання vk.com, користувач отримує попередження про використання «забороненого посилання». Схожа ситуація спостерігається і при розміщенні коментаря з посиланням під фотографіями в Instagram. Нагадаємо, в серпні 2015 року «ВКонтакті» відключила посилання на Instagram. Ще раніше, в липні, стало відомо, що керівництво соцмережі має намір боротися зі своїми конкурентами.

 

І це вся інформація на цю годину. Більше актуальних новин розповість у вечірньому випуску новин моя колега – Алла Єсіна. А я прощаюсь з вами до завтра. На все добре.

Комментарии закрыты