Гройсман обіцяє гідні дороги за 3-5 років

Розбиті дороги в Україні з’явились не вчора і не позавчора. Таку відповідь дав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на претензії щодо стану українських доріг, які прозвучали під час Години запитань до уряду. Він зазначив, що наразі уряд займається цією проблемою — і навіть назвав строки, за які українські дороги приведуть до належного стану. Нагадаємо, що з 1 січня 2018 року в Україні почав діяльність Держаний дорожній фонд. Як зазначалось раніше, за поточний рік через Фонд автошляхова галузь отримає близько 33 мільярдів гривень.

Стаж — не єдиний показник для визначення пенсії, — Рева

Говорили під час Години запитань до уряду і про пенсії. Як зазначив один з депутатів, сьогодні у населення існує ще чимало  запитань щодо їх перерахування. Наприклад, чому за наявності однакового стажу, в однієї людини може бути надбавка у 200 гривень, а в іншої пенсія збільшилась вдвічі. Міністр соцполітики Андрій Рева наголосив: стаж не є єдиним елементом формули, за якою розраховується пенсія. І зазначив, що вважає цю формулу абсолютно прозорою і єдиною для всіх. Крім цього Андрій Рева наголосив, що, на жаль, наявна система нарахування та перерахунку пенсій віддзеркалила соціальну несправедливість часів Радянського Союзу. Так є багато людей, які на сьогоднішній день мають великий стаж роботи, але через низьку заробітну плату тих часів отримують низьку пенсію. Таку проблему пенсійної реформи уряд планує найближчим часом вирішувати.

Ляшко: знецінення гривні у 4 рази та зубожіння українців – головні «досягнення» Гонтаревої

Знецінення гривні у 4 рази та зубожіння українців – головні «досягнення» Валерії Гонтаревої на посаді голови Нацбанку. Так вважає лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Після звіту Гонтаревої у парламенті політик зауважив, що вона не впоралась із обов’язками, які були покладені на неї із червня 2014 року, а також нагадав, що він єдиний народний депутат, хто не голосував за її призначення.

Чемодан замість гаманцю: одесити про нові монети

В Україні введуть в обіг монети номіналом 1, 2, 5 і 10 гривень замість паперових купюр. Як одесити ставляться до таких нововведень? Чи підтримують перехід на монети замість паперових купюр? І взагалі чи чули про те, що гаманці значно поважчають? З такими запитаннями ми сьогодні звернулися до перехожих.

Більшість членів Радбезу ООН висловили підтримку цілісності України

Більшість країн-учасниць засідання Ради безпеки ООН висловило підтримку цілісності України щодо ситуації в окупованому Криму. Засідання відбулося напередодні у форматі Appia. Про це йдеться у повідомленні постійного представництва України при ООН. «Переважна більшість держав-членів РБ ООН висловила повну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України і наголосила на незаконних діях РФ в Криму. Проведення засідання показало, що тимчасова російська окупація АР Крим і Севастополя продовжує перебувати в полі зору міжнародного співтовариства і на активному порядку денному РБ ООН», — йдеться в повідомленні.

У МЗС Росії погрожують США санкціями у відповідь

У МЗС РФ заявили, що вдатися до нових санкцій проти США їх змушує американська політична впертість і неготовність сприйняти реальність. У відповідь на останні санкції Мінфіну США, Росія доповнить свій чорний список новою «групою американських діячів». Про це в п’ятницю, 16 березня, заявив заступник міністра закордонних справ Сергій Рябков. Він наголосив, що Росія буде виходити з принципу паритету. За словами Рябкова, санкції у відповідь — не вибір і не метод Москви. До їхнього застосування Росію змушує політика США. Разом з тим, Росія не хоче остаточно закривати вікно діалогу із США для можливості стабілізації двосторонніх відносин. «Знову підтверджуємо, що в цій нашій рішучості нас не похитнуть жодні підступи супротивників, яких чимало по той бік Атлантичного океану», — додав заступник міністра закордонних справ.

У США будують дешеве житло за допомогою 3D-принтера

У Техасі з’явилася споруда, створена за допомогою 3D-принтера, який може дати надію на власне житло менш забезпеченим людям. Про це повідомляє BBC. Будинок, представлений на Південно-західному фестивалі технологій в Остіні, штат Техас. Ця експериментальна будівля, збудована спеціально для демонстрації інноваційної концепції доступного житла, з’явилася в результаті співробітництва будівельної фірми Icon і благодійної організації New Story, яка займається вирішенням житлової проблеми в країнах, що розвиваються. Для тривимірного друку такого будинку загальною площею приблизно 60 кв. м бетону знадобилося близько 10 тисяч доларів. На сам процес «будівництва» пішло рівно дві доби. У майбутньому компанії мають намір ще більше знизити вартість будівлі за рахунок серійного виробництва. Час побудови теж планується зменшити. В ідеалі його хочуть довести до 12 або хоча б 24 годин.

Комментарии закрыты