Уряд продовжив контракт з Коболєвим

Уряд продовжить контракт з правлінням НАК “Нафтогаз України” та головою правління Андрієм Коболєвим. Про це на засіданні Кабміну заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман. За його словами, контракт подовжать на один рік, із щомісячним та щоквартальним звітуванням щодо тих вимог і цілей, які будуть поставлені перед керівництвом компанії. Також Володимир Гройсман повідомив, що відкритий конкурс на голову правління НАК «Нафтогаз України» переноситься на 20 березня 2020 року.

Олег Ляшко увірвався на засідання Кабміну

Рішення подовжити контракту із Андрієм Коболєвим стало причиною перепалки на засіданні Уряду. Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко ще з трибуни парламенту анонсував похід в Кабмін, посидів там в коридорі — як він зауважив, нардепа з фракцією півгодини не пускали на засідання уряду. Тим не менш, радикал увірвався на засідання. Окрім рішення стосовно Нафтогазу, радикал висловив претензії щодо пенсій та субсидій. Таку поведінку Володимир Гройсман назвав меганекультурною та меганевихованою.

ДФС реорганізують у дві структури — Податкову та Митну служби

Державну фіскальну службу розподілять на дві окремі структури: Державну податкову службу України та Державну митну службу України. Відповідну постанову підписав прем’єр Володимир Гройсман, повідомляє прес-служба Мінфіну на сторінці у Фейсбук.  «Наступний етап реформи – Уряд у 7-денний термін після оприлюднення Положень має схвалити розпорядження про оголошення двох конкурсів на голів ДПС і ДМС», — йдеться в публікації. Зазначається, що конкурс проводитиме Національне агентство України з питань державної служби.

Селфі та стріми з кабінки голосування заборонені

Ніяких селфі  або стрімів із кабінки в день виборів. Національна поліція застерігає — відповідні дії заборонені законодавством задля захисту таємниці голосування. «Селфі з бюлетенем або стрім з кабінки для таємного голосування, перебування у кабінці з іншими людьми, показ будь-кому заповненого бюлетеня перед опусканням його до скриньки, інша демонстрація результатів волевиявлення у приміщенні, де проводитиметься голосування чи звітування про це іншим особам може обернутися для виборця серйозним покаранням», йдеться в повідомленні. Зазначається, що згідно зі ст. 159 Кримінального кодексу (Порушення таємниці голосування) такі дії можуть каратися штрафом від 100 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 2 років, або обмеженням волі на строк до 3 років.

Авіакомпанія SkyUp відкриває нові рейси з Одеси

Літній сезон цьогоріч почнеться насичено: українська авіакомпанія SkyUp почне виконувати чотири нових регулярних рейси з Одеси. Тож коли можна буде літати напряму до Вірменії, Грузії, Іспанії та Італії — дізнаємось просто зараз.

80 тис. грн на розвиток бізнесу

80 000 гривень на просунення власного бізнес-проекту. Саме такий стимул мали учні проекту «Тривалий економічний підйом для миру». І ось, 19 березня, відбувся випускний вечір, на якому було оголошено переможців «Бізнес-акселератора Одеса 2.0».  Більше деталей про школу та проект, в нашому сюжеті.

Комментарии закрыты