Зміни в бюджет Одеси: доходи складуть понад 10,3 млрд гривень

На XXV сесії Одеської міської ради депутатський корпус проголосував за внесення змін до бюджету міста на 2018 рік. Так, судячи зі змін, які плануються доходи Одеси складуть понад 10,3 мільярда гривень, тоді як Одеський виконком розглядав цифру в 8 мільярдів.  З них 9,8 мільярда складуть доходи загального фонду і 0,5 мільйона гривень — доходи спеціального фонду.  При цьому витрати міського бюджету становлять приблизно стільки ж, скільки і доходи — 10,7 мільярда гривень.

10 тисяч одеситів звернулись до мерії по допомогу за І квартал року

За перший квартал поточного року в мерію надійшли заяви на отримання матеріальної допомоги від 10-и тис. одеситів. Про це в ході чергової сесії міськради повідомила директор департаменту праці та соціальної політики Одеської міськради Олена Китайська. Матеріальна допомога городянам виділяється в рамках реалізації Міської цільової програми надання соціальних послуг та інших видів допомоги незахищеним верствам населення Одеси.  За словами Олени Китайської, одержувачі виплат нерідко приходять до органів соцзахисту зі словами подяки за надану допомогу.

Міжнародний конкурс Black Sea Science-2018

Одеська національна академія харчових технологій провела міжнародний науковий конкурс «Black Sea Science-2018». Про діапазон учасників заходу і його майбутній розвиток — далі в сюжеті.

Кабмін за допомогою держпрограми хоче зменшити смертність в ДТП на 30%

У результаті дорожньо-транспортних пригод в Україні щодня гине близько 11 людей — вдвічі більше, ніж в країнах Європейського Союзу. Такі дані озвучили на засіданні уряду в ході презентації Держпрограми підвищення рівня безпеки дорожнього руху до 2020 року, повідомляє «Урядовий портал». Реалізація програми дозволить зменшити рівень смертності в ДТП щонайменше на 30%. Змістом документу заплановано заходи в 4 ключових сферах: інфраструктура, просвіта, нагляд і контроль та невідкладна допомога. Найбільше коштів виділять на інфраструктуру безпеки, зокрема: 1,16 млрд гривень на 500 кільцевих розв’язок; 930 млн – на 500 острівців на в’їздах до населених пунктів; 1,16 млрд гривень – на безпечні пішохідні переходи (встановлять майже 6,5 тисяч таких) тощо.  камері на дорогах 1,3 млрд гривень в уряді хочуть виділити на держнагляд та контроль, а також 1,8 млрд на заходи невідкладної допомоги.

ЄС розробляє для України нову програму залучення інвестицій

Європейський Союз розробляє для України нову програму залучення інвестицій під назвою «Реформи заради інвестицій». Про це йдеться у статті єврокомісара з політики сусідства та переговорів щодо розширення ЄС Йоганнеса Гана на сайті «Європейської правди». «Українська держава та її міжнародні партнери мають самі інвестувати кошти – у розвиток приватного сектора, в інфраструктуру, в державні послуги… Наша пропозиція є такою: в рамках нового Зовнішнього інвестиційного плану ЄС цього року для України може бути зарезервовано 50 млн євро, в тому числі для компенсації кредитування банківськими установами, і зрештою – для інвестування у реальний сектор економіки», — сказав Ган.Він зазначив, що в масштабах України сума не видається аж надто великою, проте за умови її розумного використання це дозволить залучити до 500 млн євро приватних інвестицій. За словами єврокомісара, виділення перших 50 млн євро на цей рік відбудеться лише в разі, якщо до літніх парламентських канікул Україна зробить наступні кроки: незалежне регулювання в енергетиці і повноцінна робота членів Національної Комісії з Регулювання Енергетики та Комунальних Послуг, затвердження бізнес-омбудсмена та скасування е-декларування для антикорупційних активістів.

Макрон і Трамп не домовились щодо угоди з Іраном

Зустрічі президентів США і Франції Дональда Трампа і Еммануеля Макрона не привели до конкретних результатів щодо подальшої участі США в Спільному всеосяжну плані дій щодо іранської ядерної програми. Однією з цілей візиту Макрона до Вашингтона було збереження угоди з Іраном, з якої погрожує вийти Трамп. Глава Білого дому лише обмежився серією жорстких заяв на адресу Тегерана, а французький лідер зазначив, що готовий працювати з США над новим договором щодо іранської ядерної програми. Незважаючи на очевидні розбіжності з іранського питання, Макрон, на думку аналітиків, зміг налагодити міцні відносини з Трампом, на відміну від ряду інших європейських лідерів. Його триденний візит повинен завершитися виступом в Конгресі США.

Комментарии закрыты