Новий шанс Одеси у списку ЮНЕСКО

Низка заходів, які були проведені в рамках Міської цільової програми «Номінування історичного надбання Одеси до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО», дали нашому місту достатньо великий шанс на потрапляння до даного списку. На цьому наголосив начальник управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини міськради Андрій Шелюгін. Він зазначив, що міжнародні експерти гідно оцінили Одесу, а тому скептицизм щодо цього питання є недоречним.

У 2018-му реставрують бельведер Воронцовського палацу

Строки реставрації комплексу Воронцовського палацу все ще невідомі. На цьому наголосив заступник Одеського міського голови Петро Рябоконь під час обговорення на засіданні виконавчого комітету міськради. Він зазначив, що влада міста не «затягує» закінчення реставрації — сам об’єкт підносить постійні сюрпризи. Саме тому його винесли на порядок денний виконкому. Петро Рябоконь зазначив, що зараз визначена черговість виконання робіт, і завдання в цьому році — приступити до закінчення бельведеру.

Проект «Північ-Південь» тимчасово призупинений

На засіданні виконавчого комітету Одеської міської ради 26 квітня говорили про проект «Північ-Південь» — а точніше про його призупинення. Заступник мера Петро Рябоконь підкреслив, що раніше прийняті рішення щодо цього проекту сьогодні втратили актуальність. Тому було прийнято новий генеральний план, для підготовки реалізації якого тимчасово призупинена розробка сполучення.

Підвищення цін на газ не має обгрунтування, — «Розумна сила»

В Україні довгий час точаться дискусії щодо підвищення ціни на газ для населення. Це — одна з вимог Міжнародного валютного фонду для надання підтримки нашій країні. Однак партія «Розумна сила» виступає категорично проти такого підвищення.

75% українців вважають, що справи в державі йдуть у неправильному напрямку

Соціологічна група «Рейтинг» оприлюднила нове дослідження, в якому аналізуються суспільно-політичні настрої українців. 70% громадян вважають, що Україні потрібні радикальні перетворення, 75% опитаних вважають, що справи в державі йдуть у неправильному напрямку. Деталі дослідження представники групи оприлюдини у прес-центрі Укрінформ.

Комментарии закрыты