Одеські ліквідатори. 32 роки по тому

Вибух атомного реактору на Чорнобильській атомній електростанції  у квітні 1986 року розцінюється як найбільша аварія за всю історію атомної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих, так і за економічним збитком. Тоді були евакуйовані більше 115 тисяч людей. Для ліквідації наслідків були мобілізовані більше 600(!) тисяч фахівців для проведення робіт на аварійному блоці, а також військові частини. Всіх цих людей пізніше стали називати «ліквідаторами». До 32-ої річниці Чорнобильської катастрофи, для вшанування одеситів-ліквідаторів, у нашому місті 26 квітня пройшов мітинг-реквієм.

Найбільший митниці України — Одеській — виповнилось 223 роки

Одеській митниці виповнилось 223 роки. Сьогодні вона найбільша за зоною своєї діяльності в Україні і охоплює всю територію Одеської області. Найбільша вона і за чисельністю — кожен 9-й митник в країні працює саме тут. Про те, які проекти здійснює митниця і яких показників досягла останнього часу, розповів директор установи Олександр Власов на брифінгу 26 квітня.

У 2018-му реставрують бельведер Воронцовського палацу

Строки реставрації комплексу Воронцовського палацу все ще невідомі. На цьому наголосив заступник Одеського міського голови Петро Рябоконь під час обговорення на засіданні виконавчого комітету міськради. Він зазначив, що влада міста не «затягує» закінчення реставрації — сам об’єкт підносить постійні сюрпризи. Саме тому його винесли на порядок денний виконкому. Петро Рябоконь зазначив, що зараз визначена черговість виконання робіт, і завдання в цьому році — приступити до закінчення бельведеру.

Проект «Північ-Південь» тимчасово призупинений

На засіданні виконавчого комітету Одеської міської ради 26 квітня говорили про проект «Північ-Південь» — а точніше про його призупинення. Заступник мера Петро Рябоконь підкреслив, що раніше прийняті рішення щодо цього проекту сьогодні втратили актуальність. Тому було прийнято новий генеральний план, для підготовки реалізації якого тимчасово призупинена розробка сполучення.

Підвищення цін на газ не має обгрунтування, — «Розумна сила»

В Україні довгий час точаться дискусії щодо підвищення ціни на газ для населення. Це — одна з вимог Міжнародного валютного фонду для надання підтримки нашій країні. Однак партія «Розумна сила» виступає категорично проти такого підвищення.

Комментарии закрыты