Єврейська громада Одеси звернулась до МВС та СБУ

Єврейська громада і Асоціація колишніх в’язнів гетто і фашистських таборів звернулися з заявами до МВС та СБУ в зв’язку з появою антисемітських написів на трьох будівлях, що мають відношення до єврейської громади міста. Про це повідомила прес-служба громади. Коментуючи ці інциденти, головний рабин Одеси і Півдня України рабин Авраам Вольф заявив: «Я довіряю силам безпеки і сподіваюся, що вони активно проведуть своє розслідування. Але я також закликаю президента України і прем’єр-міністра найгострішим чином засудити ці антисемітські дії і взяти розслідування під особистий контроль. Необхідно дати правоохоронним органам повноваження, щоб вони припинили це явище, не давши йому поширитися далі, вглиб суспільства». Нагадаємо, антисемистькі написи зявились біля будівлі культурного центру «Бейт-гранд», колишньої Бродської синагоги на Пушкінській та музею холокосту на Малій Арнатуській 25 грудня.

У тролейбусному депо презентували перший з 47 білоруських тролейбусів, придбаних на кошти ЄБРР

Одеські пасажири вже сьогодні зустрінуть перший білоруський тролейбус, який був закуплений за рахунок європейського банку реконструкції та розвитку. Знімальна група нашого каналу розбиралася в тому, чим же відрізняється «білорус» від старого міського транспорту.

Правоохоронці готуються до посиленої роботи на свята

До тисячі правоохоронців та військовослужбовців Нацгвардії в Одесі, 1,5 тисячі в області будуть задіяні в охоронці громадського порядку у період січневий свят. Про це повідомили представники Нацполіції області та управління Патрульної поліції регіону. Також до патрулювання міста долучатимуть співробітників батальйону поліції спеціального призначення в якості резерву. Наймасовіші заходи відбудуться в новорічну ніч та на Різдво 6-7 січня. Також напередодні свят велику увагу приділятимуть торговельним центрам і супермаркетам, куди люди йдуть з великими сумами за покупками і подарунками, а отже, можуть стати жертвами грабіжників. Правоохоронці також закликають із розумінням ставитись до патрульних нарядів, які можуть попросити оглянути речі перехожих. Не сідати за кермо у стані алкогольного сп’яніння та слідкувати за дітьми у місцях, де збирається багато людей. Протягом цього тижня плануються рейди з виявленням незаконної піротехніки. Правоохоронці закликають купувати феєрверки та петарди лише в магазинах з відповідною ліцензію та не забувати про безпеку під час їх використання — не підносити до обличчя, не кидати в ноги людям, використовувати піротехніку подалі від житлових будинків.

На Донбасі пропонують встановити аероплатформу якісного мовлення

В Україні пропонують встановити аероплатформу якісного  телерадіомовлення в Донецькій області, діаметр якої зможе досягати близько 300 км , що може забезпечити якісний український простір по всій області. Адже люди, кортрі проживають на окупованій території, слухають викривлений простір телерадіомовлення, на базі чого формують свої негативні думки щодо державної цілістності.  26 грудня відбулась презентація аналітичної доповіді “Стан інформаційного простору Донецької області: виклики і переспективи”, підготовлена ГО “Аналітичний центр “Фабрика думки Донбас” спільно з Міністерством інформаційної політики України та Національною радою з питань телебачення і радіомовлення України. В ході конференції розбирали питання ситуації інформаційного кола в Донецькій області на підконтрольованих та окупованих територіях регіону.

Комментарии закрыты