Україна-Грузія: прем’єри закликали об’єднати зусилля

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час офіційного візиту до Грузії заявив про необхідність об’єднати зусилля для примушення агресора відмовитися від своїх планів і для досягнення миру на Євразійському континенті. Про це український прем’єр сказав перебуваючи у Військовому реабілітаційному центрі ім. Макашвілі в Грузії.

В мерії відзвітували про стан бюджету

В рамках апаратної наради віце-мер та директор департаменту фінансів міськради Світлана Бедрега розповіла про надходження до міського бюджету і назвала цифру, яка склала 5 млрд 85 млн грн. Вона зазначила, що планові показники будуть виконані, і по порівняно з аналогічним періодом минулого року показник надходжень перевищив 130% або1 млрд 156 млн грн. Також Світлана Бедрега розповіла про витрати.

В Одесі може збільшитися вартість проїзду в міських маршрутних автобусах

В Одесі може збільшитися вартість проїзду в міських маршрутних автобусах. Про це стало відомо 27 листопада під час апаратної наради в міській раді. За словами представника Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників Валерія Новикова, діючі тарифи — нерентабельні, і перевізникам доводиться частково згортати свою діяльність: «Сьогодні на маршрути виходять близько 800 автобусів, в той час як нормою передбачено 1096. На 11 вигідних маршрутах з селища Котовського до центру немає жодного автобуса. Машини продають в інші регіони, а водії їдуть працювати в Польщу », — розповів Валерій Новіков. На це глава Одеської міськради Геннадій Труханов відповів тим, що в сфері пасажирських перевезень необхідно навести порядок, а також переглянути розміру тарифу, який в даний момент становить 5 гривень.

Зима близько: готовність комунальних служб

Організацію дорожнього руху в Одесі і готовність комунальних служб до роботи в зимовий період обговорили в прес-центрі Одесит. В даний момент департаментом транспорту спільно з патрульною поліцією проводяться заходи щодо перевірки доріг, пасажирського транспорту, наявності необхідної снігоприбиральної техніки, піску, солі для боротьби з заметами. Говорячи про пасажирські перевезення, фахівці закликають одеситів до розуміння і просять здійснювати висадку і посадку пасажирів громадського транспорту тільки на зупинках. Лише за минулий тиждень поліція виявила 53 порушення у перевізників. Також, в департаменті транспорту та організації дорожнього руху розповіли і про проблему водіїв, які залишають свої машини в недозволених місцях — подібна безвідповідальність призводить до аварій і заважає спеціальній техніці чистити вулиці. На жаль, ані місто, ані поліція не мають необхідних повноважень для евакуації машин.

В Одесі встановлять перший парклет

В Одесі не вистачає місць відпочинку вздовж вулиць. Тротуари перетворюються в парковку, де неможливо ані пройти, ані проїхати. Щоб обійти перешкоду люди виходять на проїжджу частину. Задля вирішення цієї проблеми платформа «Моє місто» спільно з організацією «Фонд розвитку Одеси» та за підтримки магазину «Ваш Сад» запустили соціальний проект з метою створення першого парклету в Одесі — перетвореної території паркувальних місць. З початку літа за три місяці, вдалося зібрати 13 тисяч гривень. Проект підтримали 36 одеситів, які й пропонували вигляд майбутнього парклету. Знаходитись він буде на перехресті вулць Польської та Буніна.  Встановлення парклету в цьому місці створить не тільки бар’єр для машин, але і подарує людям невелику громадську зону, де можна буде відпочити — вважають організатори проекту.

Комментарии закрыты