Міжнародні навчання «Хвиля 17»: готовність до цунамі

Хвиля такого стихійного явища, як цунамі, може розвивати швидкість до 350 км/год., мати висоту 1,5м та приносити жахливі наслідки. Але, на щастя, в XXI столітті є багато способів, як мінімізувати наслідки цунамі. Чим і займуться 15 країн світу в рамках навчань, які проводить організація ЮНЕСКО.

В Україні активізується зоозахист

Зруйнувати вікову систему жорстокого відношення та експлуатації  тварин намагаються наразі в Україні. В авангарді цих процесів – зоозахисники, яких підтримує суспільство. Так останнім часом по всій Україні проходить багато акцій, спрямованих на захист прав тварин. Нардепи разом із зоозахисниками вже подали до Верховної Ради два законопроекти, у яких пропонується заборонити виступи з тваринами у пересувних і стаціонарних цирках України. Сьогодні суспільство поступово приходить до думки – тварини потребують нашого захисту і відповідального ставлення, а не їх використання задля забави.

Професор з Валенсії: важлива історична частина Одеси

Список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО все ще залишається нездійсненною мрією для історичного центру Одеси. Однак, поки скульптури авторства французьких та італійських архітекторів очікують на свій зоряний час реставрації, іспанські фахівці не перестають переконувати в тому, що за центр перлини біля моря потрібно боротися.

Історію протестантизму в костюмах покажуть в Одеській опері

Указом Президента України 2017 рік був визначений Роком Реформації: протягом нього відбувались тематичні конференції, симпозіуми та круглі столи; а наприкінці жовтня вся країна святкуватиме 500 років Реформації. Не залишається осторонь і Одеса: 31 жовтня о 18.00 в Національному академічному театрі опери та балету відбудеться урочистий концерт, в якому візьмуть участь симфонічний оркестр «Симфонія душі» і зведений хор Молдови та України, а також буде представлена історія протестантизму в костюмах. Як зазначив єпископ Асоціації церков Петро Сердиченко, це стане ще однією можливістю звернутись до одеситів, до українців з закликом нести в цей світ лише добро.

Комментарии закрыты