Автомобільний рух між 2-ю та 4-ю станціями Великого Фонтану реорганізують

Днями  інформаційна служба нашого каналу привернула увагу міської влади до дорожнього конфлікту на вулиці Сегедській. Нагадаємо, у дворі кілька хлопчиків поставили шлагбаум і оголосили «дорожній збір». Водії машин, щоб отримати перепустку, повинні були заплатити. Зрештою, сам конфлікт з дітьми і незвичайним блокпостом  виявився не просто пустощами, а навпаки, пролив світло на цілу низку проблем місцевих жителів, пов’язаних не тільки з перекриттям вулиці. Тим не менше… така ситуація не залишилася без уваги. Як повідомили в одеській мерії, автомобільний рух на ділянці Фонтанської дороги від 2 до 4 станції (уздовж колишнього артучилища) тимчасово реорганізують.

В Одеській опері відбулось велике шоу квіноманів

23 липня в Одеському театрі опери та балету відбувся масштабний концерт-посвячення Queen Forever. На сцені звучала музика групи Queen у виконанні відомого симфонічного шоу-оркестру Hardy, а пісні легендарного Фреді Меркьюрі цього вечора виконували талановитий переможець «Х-фактору» соліст Віктор Романченко та хоровий колектив «Novellus» Одеської національної академії харчових технологій. На великому шоу квіноманів в Одеській опері побувала й наша знімальна група.

Міжнародний фестиваль театральної фотографії стане щорічним

У Всесвітньому клубі одеситів відкрилась фотовиставка «Театр у фотооб’єктиві». За підсумками фотоконкурсу, у якому брали участь більше 80 учасників з різник країн світу, міжнародне журі обрало 27 робіт — переможців (окремо серед професіоналів і аматорів) в двох категоріях: Арт і Відкрита категорія «Я і Театр», а також Приз глядацького голосування і Спеціальний приз журі. Міжнародний фестиваль театральної фотографії був започаткований за ініціативи Одеської музкомедії, Театру юного глядача і продюсерського центру  OpenDoors. Організатори заходу, який буде щорічним, ставлять задачу популяризації театрального мистецтва та відкриття нових талантів.

Комментарии закрыты