Труханов нагородив авторів «Казкового ставка»

28 лютого відбулось чергове засідання виконавчого комітету Одеської міської ради. Розпочалось воно з приємних новин: за активну життєву позицію та діяльність, спрямовану на збільшення туристичної привабливості Одеси, мер міста Геннадій Труханов нагородив авторів одного з проектів-переможців «Громадського бюджету на 2017 рік» — «Світлове шоу «Казковий ставок» в дендропарку Перемоги». Шоу триватиме в зимовий період щоденно з 17-ої до 22-ої години, а в літній період — з 22-ої години до першої години ночі щоденно. Міський голова зазначив, що серед всіх міст України саме Одеса виділяє найбільше коштів для реалізації громадських проектів. А тому особливо приємно, що Громадський бюджет отримав такий відгук у жителів міста.

Другу добу комунальники працюють цілодобово

За прогнозами синоптиків вдень та вночі 28 лютого очікується сильний снігопад та пориви вітру до 20 м/с. Тому всі міські служби продовжують працювати за цілодобовим режимом. В’їзд в місто знову буде перекритий. Про це повідомив перший заступник Одеського міського голови Анатолій Орловський.

Українці з рідкісними хворобами звернулись до Гройсмана

28 лютого відзначається Міжнародний день рідкісних захворювань. Саме в цей день громадська спілка «Орфанні захворювання України» звертається із відкритим листом до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням почути тисячі українців із рідкісними хворобами. Таку заяву представники спілки зробили під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі, який був присвячений Міжнародному дню рідкісних хвороб. Спікери зазначили, що в Україні відсутня чітка вертикаль забезпечення діагностикою та лікуванням орфанних пацієнтів. Немає реєстрів хворих, відповідних медичних центрів, відповідальних лікарів.

Швейцарія: чи має право держава збирати податки?

Швейцарія проведе референдум щодо права держави збирати податки. Референдум відбудеться 4 березня. На нього винесено питання щодо подальшого права держави й надалі збирати податки з громадян. Прямий федеральний податок та ПДВ є найважливішими джерелами доходів федерального уряду. Право уряду на стягнення цих податків обмежене до 2020 року. Швейцарські виборці голосуватимуть щодо нового фінансового регламенту, який має набути чинності 2021 року. Якщо громадяни проголосують «за», то уряд отримає повноваження стягувати податки до кінця 2035 року.

Організатори Олімпіади в Токіо представили талісмани Ігор

Оргкомітет Олімпійських ігор, які пройдуть в Токіо влітку 2020 року, представив талісмани Олімпіади і Паралімпіади. Їх зображення з’явилися на сайті ігор. Дизайнери створили талісмани, поєднуючи традиції стилю манга і риси хай-теку. Для талісмана Олімпіади вибрали біло-синю клітку. «Він дуже спортивний і відрізняється сильним почуттям справедливості», — йдеться в описі до зображення. Талісман має здатність швидко переміщатися в просторі в будь-якому напрямку. Символ Паралімпіади розфарбований у біло-малинову клітку. «У нього є сила внутрішньої гідності і добре серце, яке любить природу. Він вміє розмовляти з камінням і вітром», — йдеться в описі маскота або персонажа-талісмана.

Комментарии закрыты