Трамп очікує на справедливість від спецпрокурора Мюллера

Дональд Трамп заявив, що сподівається на справедливість з боку спецпрокурора Роберта Мюллера при розслідуванні про можливе втручання Росії в президентську кампанію в 2016 році. Про це пише New York Times. Американський президент в інтерв’ю зазначив, що розслідування показує світові США в непривабливому світлі. «Чим швидше вони розберуться, тим краще для країни», — сказав Трамп, додавши, що цей розгляд тільки посилив сторону його прихильників. Він додав, що не знає, скільки часу триватиме розслідування Мюллера. Нагадаємо, що юристи команди Дональда Трампа стверджують, що спецпрокурор США Роберт Мюллер незаконно отримав доступ до електронного листування помічників Трампа в період після його обрання і до інавгурації.

Експертиза СБУ підтвердила справжність голосів Саакашвілі та Курченка на записі, — ГПУ

Фахівці науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБУ підтвердили, що на оприлюдненому аудіозаписі розмови екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі та олігарха-утікача Сергія Курченка дійсно їхні голоси. Про це на брифінгу заявив речник Генеральної прокуратури Андрій Лисенко. Лисенко додав, що у разі наполягання захисту підозрюваних, у ГПУ готові до залучення іноземних фахівців для повторної експертизи. Нагадаємо, слідство підозрює, що саме Курченко міг фінансувати діяльність Саакашвілі.

У 2018 в Україні заблокують нові сайти

Міністерство інформаційної політики анонсувало нове закриття сайтів на початку 2018, які хочуть заблокува через їх загрозу для інформаційної безпеки України. Про це йдеться у відповіді міністерства на запит «Українських новин». На даний момент цим доповненням до переліку раніше заборонених сайтів присвоєно гриф «для службового користування». «На початку наступного року для розгляду та обговорення експертною радою при міністерстві гриф обмеження доступу буде знято», — йдеться у відповіді. Відзначається, що після цього з оновленим переліком сайтів можна буде ознайомитися на сайті міністерства. Нагадаємо, що в травні Петро Порошенко заборонив в Україні російські соцмережі та популярні ресурси. В кінці року в Google-запитах українців лідирував обхід блокування ВКонтакте, про це повідомили представники Google на прес-конференції компанії.

З 1 січня запроваджується перший етап монетизації субсидій

З 1 січня запроваджується перший етап монетизації субсидій на рівні надавачів послуг. Відповідне рішення було схвалено Кабміном за ініціативи Міністерства фінансів, повідомляє Укрінформ. Зокрема, Мінфін розробив комплексний підхід до реформування системи розрахунків за субсидіями, який складатиметься з трьох етапів: монетизація розрахунків за субсидіями на рівні підприємств-надавачів послуг, підготовка системи до здійснення монетизації субсидій на рівні домогосподарств (створення необхідної інфраструктури, створення єдиного реєстру та бази даних субсидіантів та їх верифікація тощо) та монетизація субсидій на рівні домогосподарств.

Подарунок для батьків

Бути поруч з найближчими вам людьми — проста істина, про яку потрібно згадувати якомога частіше. Особливо, якщо рахунок до бою курантів йде вже не на дні, а на години. Колись наші батьки подарували нам справжнє дитинство, привели в цей світ за руку. Тепер ваша черга виконувати новорічні мрії своїх мам і тат. Про те, як одесити вітають своїх батьків — наш наступний сюжет.

Комментарии закрыты