У мерії говорили про аварійний стан Хаджибеївської дамби

Жителі району Хаджибеївської дамби б’ють на сполох і повідомляють про аварійний стан об’єкта. Про це розповів народний депутат України Олександр Пресман, який був присутній на апаратній нараді в мерії і є депутатом від округу, де знаходиться дамба. Питання з приводу долі споруди стоїть дуже гостро, три роки тому дамбу почало розмивати. У 2016 провели протиаварійні роботи на суму 42 мільйони гривень: 2,5 мільйона виділила одеська мерія, решут — облрада. Однак, сьогодні об’єкт все ще знаходиться під загрозою руйнування. При прориві дамби, в зону затоплення може потрапити 42 тисячі осіб, близько 50 підприємств, а також порушиться зв’язок з житловим масивом Котовського, Миколаєвом та Херсоном.

Пожежна небезпека на узбережжі

У мерії назвали небезпечні місця відпочинку в прибережній зоні. З 18 червня по 13 липня міська комісія перевірила на дотримання норм пожежної безпеки 84 приморських об’єкта: ресторани, кафе і пляжні клуби. Тому, вибираючи місце для відпочинку біля моря, варто пам’ятати про заклади, які порушують пожежну безпеку і мають недоліки в установці електропроводки.

З початку року в міському департаменті надання адмінпослуг зафіксовано понад 93 тис. звернень

Міський департамент надання адміністративних послуг відзвітував про свою роботу за перше півріччя 2018 року. 30 липня, під час апаратної наради, голова департаменту Євгенія Абрамова повідомила, що в порівнянні з 2016 роком, кількість звернень одеситів зросла на 46% і склала 93 302. У мерії такий ажіотаж пояснюють побудованим в Одесі Центром надання адміністративних послуг на вулиці Косівській. Найчастіше, громадяни звертаються в сам департамент адмінпослуг, до головного управління міграційної служби та в департамент містобудування. За словами Євгенії Абрамової, комфортні умови в Центрі допомогли не тільки залучити одеситів, але і побороти плинність кадрів. Якщо в 2016 році показник плинності кадрів становив 43%, то тепер він знизився до 13%.

У неділю по Преображенській пустили трамваї

В Одесі в неділю відновили трамвайне сполучення на Преображенській. Як повідомляє прес-служба мерії, за звичними маршрутами виїхали трамваї №№ 3, 12,і 15. Перший з них (третій)пов’язує Херсонський сквер і Люстдорф, 12-ий курсує від Херсонського скверу до Олексіївської площі, а 15-ий — від Новослобідського ринку до Тираспольської площі. Також працювати почав літній маршрут № 22, що пов’язує Новослобідський ринок із Лузанівкою. Нагадаємо, капітальний ремонт Преображенської здійснюється в рамках створення трамвайної траси Північ-Південь, якою хочуть поєднати селища Котовського та Таїрова. Наразі ремонт вулиці ще триває.

У Міноборони хочуть додаткові 4,5 млрд грн на підвищення зарплат

Міністр оборони Степан Полторак звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з пропозицією підвищити заробітну платню військовослужбовцям Збройних сил. Про це повідомляє портал www.ukrmilitary.com з посиланням на відповідний лист з оборонного відомства. У листі зазначено, що низький рівень окладів — основна причина звільнення з лав ЗСУ після закінчення контракту. Так з січня по червень звільнилося 11 тис. офіцерів та контрактників, що мали військовий досвід, ще 18 тис. має звільнитися до кінця  року. Тому Міноборони пропонує підвищити мінімальну зарплату з 1 жовтня: рядовому складу – до 9 тис. грн., офіцерському складу – до 15,3 тис. грн. На ці цілі у відомстві хочуть додаткові 4,5 млрд грн з держбюджету.

Комментарии закрыты