31 серпня на календарі. Інформаційний понеділок станом на 15:00 – коротко у флеш-новинах. В студії працює Аліна Оніка. Вітаю вас.

 Особливий молебень перед початком навчального року

Хороша традиція склалася в Одеській єпархії. Уже п’ять років поспіль в Одесі, в одному з кафедральних соборів міста, в останню неділю літа проходить молебень до початку навчального року. Високопреосвященніший Агафангел, Митрополит Одеський та Ізмаїльський очолив святковий молебень, благословивши учнів, їх батьків та педагогів на початок навчального року.

Уперше в Одесі  — освітній «Brainstorm»

За результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року, випускники шкіл Одеського регіону показали низький рівень підготовки учнів. Для того, щоб поліпшити стратегію розвитку освіти на 2015-2016 рік, і відповідно, підвищити рівень освіченості учнів, нова команда Одеської облдержадміністрації — організувала для педагогів, керівників шкіл, батьків та учнів перший освітній брейн-шторм. На новому заході побувала і наш кореспондент Дарина Шпортко.

Пожежа в Аркадії: причини та наслідки

Ще в травні минулого року департамент безпеки Одеської міськради та КП «Парксервіс» почали роботу з приведення в порядок всіх водойм міста. Про це повідомив сьогодні в ході апаратної наради міський голова Геннадій Труханов. За його словами, винна у трагедії пожежі в Аркадії Державна архітектурно-будівельна інспекція, оскільки саме вони видають дозвільні документи, у той час як пожежного водоймища поруч не було. Мер назвав пожежу «уроком, з якого необхідно зробити серйозні висновки».

«Сі Бриз» -2015: військово-морські навчання НАТО

Сьогодні стартують багатонаціональні військово-морські навчання «Сі Бриз», які пройдуть в Одеській і Миколаївській областях України, а також у північно-західній частині Чорного моря. У навчаннях  візьмуть участь до двох з половиною тисяч військовослужбовців. Зокрема, із них від України — до тисячі осіб, 9 кораблів, 8 гелікоптерів та літаків і до 50 одиниць колісної техніки. З боку США будуть також задіяні близько тисячі військовослужбовців, п’ять кораблів і два підводні човни.

Нові імена — на одеській Алеї зірок до Дня міста

Три нові зірки будуть відкриті на одеській Алеї зірок до Дня міста. Про це повідомила заступник Одеського міського голови Зінаїда Цвірінько. До тих, чиї імена вже увічнені на Алеї, додадуться імена Леоніда Утьосова, Саші Чорного та Володимира Жаботинського.

Такі у нас справи. Я, як завжди, бажаю тільки приємних новин і гарного настрою. Зустрінемось о 16:30.

Комментарии закрыты