Президент України взяв участь у церемонії підняття Державного прапора

День державного прапора України щороку відзначається 23 серпня, напередодні Дня Незалежності. Президент Володимир Зеленський звернувся до українців  у соцмережі Фєйсбук із пропозицією влаштувати святковий флешмоб. Ну a вже 23 серпня  очільник держави  взяв участь у церемонії підняття Державного прапора на Софійській площі в Києві. Маємо змогу подивитится, як це відбувалося.

День Прапора в Одесі

На будівлі Верховної ради, старенької сільскої школи,  вікнІ новобудови колише вітер наш український стяг, який символізує ясне небо та золоті пшеничні ниви. Щороку 23 серпня, за добу до святкування Дня Незалежності, Україна відзначає День державного прапора. Офіційно свято було започатковано ще у 2004 році, і стало доброю традицією.

 Виставка до Дня Незалежності

У виставковій залі Будинку милосердя  Свято-Архангело- Михайлівського жіночого монастиря відкрилась виставка за підсумками міжнародного симпозіуму «Мелодії степу і моря», присвяченого історії козацтва на Півдні України. Пленер щорічно організується громадською організаціє.  «Спілка художників «Берег Овідія». До експозиції, що підготовлена до Дня Незалежності України,  увійшло 25 робіт українських та зарубіжних художників.

 Проект » Тривалий економічний підйом для миру»

Тривалий економічний підйом для миру або ж «ТЕМП» — проект міжнародного благодійного фонду Caritas, вже вкотре залучив молодих підприємців збільшувати свої прибутки та суми відрахувань у місцеві бюджети. В ImpactHub Odessa відбувся випускний вечір, на якому стали відомі імена переможців «Бізнес-акселератора 3.0 Одеса». Впродовж 5 тижнів 50 учасників отримували низку знань, необхідних для підприємців у веденні бізнесу. Кращі 10 проектів отримали по 80 тисяч гривень, а також можливість у наступному відборі стати учасниками мандрівки в одну з європейських країн для обміну досвідом з іноземними колегами. Де взяти гроші для бізнесу та кому їх дають?

 

Комментарии закрыты