Чи задоволені одесити результатами виборів Президента, — опитування

Президентські вибори пройшли. І хоча сама перемога Володимира Зеленського на виборах президента України не стала несподіванкою, але колосальний відрив від Петра Порошенка здивував багатьох. Чи залишилися одесити задоволені результатами виборів, що вони хотіли б побажати новому головнокомандувачу, а головне — чого очікують від нього, — про це дізнавалася наша знімальна група.

Верховна Рада підтримала закон про мову

278 нардепів Верховної Ради проголосували за закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної», який почали розглядати ще 28 лютого. Прийнятий у другому читанні законопроект №5670-д передбачає функціонування в Україні української мови як єдиної державної. Відповідно до документа, в який нардепи впродовж розгляду внесли понад 2 тисячі правок, українська мова в Україні — єдина державна. Володіти нею мають всі громадяни України. За публічну образу української мови вводиться кримінальна відповідальність — позбавлення волі до трьох років, як за публічну наругу над прапором, гербом або гімном України. Медична допомога, обслуговування у транспорті і в громадських закладах повинні бути українською. Комп’ютерні програми будуть мати інтерфейс державною мовою і/або англійською мовою або мовами Євросоюзу. На телебаченні, в інтернеті і друкованих ЗМІ, в театральних виставах і при дубляжі кінофільмів також будуть використовувати українську.

Плануються зміни у правилах скидання стічних вод

25 квітня виконавчий комітет Одеської міськради мав утвердити проект  про внесення змін до правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення, але за пропозицією мера міста Геннадія Труханова, члени комітету погодилися відкласти розгляд цього питання.

Як бокс впливає на життя

Переможцям значущих боксерських поєдинків гарантована світова слава і успіх, про які вже з дитинства мріють юні спротсмени. На зміну таким легендам, як Флойд Майвезер і Майк Тайсон вже приходять нові і молоді чемпіони. А українська школа боксу — одна з кращих в світі, про що свідчать великі бійці, такі як  легендарні брати Клички, Олександр Усик, Василь Ломаченко і багато інших. Чи продовжуються сьогодні ці традиції? Як одесити тренуються і ставляться до боксу, про це ми зараз дізнаємось.

 

Комментарии закрыты