Держслужба зайнятості: кількість зайнятого населення складає 55%

У Державній службі зайнятості констатують зростання кількості зайнятого населення вперше з 2013 року.  Про це, 31 липня,  під час прес-конференції повідомив в. о. голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко. Зокрема, за словами Ярошенка, спостерігається певна стабілізація на ринку праці у першому півріччі 2018 року. На сьогодні кількість зайнятого населення складає понад 55%. Ярошенко додав, що такий процес є свідченням економічного зростання країни. Зокрема, у першому кварталі 2018 року, в порівнянні з першим кварталом 2017 року, відбулося зростання ВВП на 3,1%. Разом із тим на обліку у Держслужбі зайнятості станом на сьогодні перебуває 304 тис. осіб. Мінімальна допомога по безробіттю на сьогодні складає 544 грн , на сьогодні її отримують 25% безробітних, а максимальна — 7 048 грн, у цьому році отримують 5% безробітних проти 3% минулого року.

30 тис. грн і необхідні знання. В Одесі підбили підсумки чергового бізнес-інкубатору

30 тисяч гривень, а також 5 тижнів тренінгів для старту свого бізнес-проекту. Такі можливості благодійний фонд Карітас Одеса Української греко-католицької церкви пропонує переселенцям та жителям нашого регіону, які мають цікаву підприємницьку ідею і бажання її реалізувати. 30 липня були визначені переможці чергового етапу бізнес-інкубатору, які вже зовсім скоро починають реалізацію своїх омріяних проектів.

Експерти обговорили новели процесуальних кодексів

Нові процесуальні кодекси: що означають зміни? В Одеському апеляційному господарському суді судді Верховного суду, апеляційних і місцевих судів господарської та цивільної юрисдикції, міжнародні експерти з питань впровадження нового процесу, а також представники адвокатської спільноти  зустрілися для того, щоб обговорити актуальні питання імплементації новел процесуальних кодексів. Захід був організований Асоціацією правників України спільно з проектом ЄС «Право-Justice» та Асоціацією суддів господарських судІв України. На обговоренні була присутня й наша знімальна група.

Комментарии закрыты