Міжпарламентський союз: результати української делегації

Українська делегація фактично завершила роботу у 140-ій Асамблеї міжпарламентського союзу. Про це заявив спікер Верховної ради — Андрій Парубій, під час відкриття парламентського засідання. Голова ВРУ поділився результатами роботи української делегації. Зазначимо, в роботі асамблеї взяли участь делегації зі 163 країн. на чолі з 60 головами парламентів різних країн.

Перейменування УПЦ МП: у Раді оскаржать рішення суду

Рішення Окружного адмінсуду Києва щодо визнання протиправним рішення Верховної Ради про перейменування Української Православної Церкви Московського Патріархату не є остаточним і буде оскаржене в апеляційній інстанції. Про це повідомив спікер парламенту Андрій Парубій. За його словами, «реванш» РПЦ в Україні не пройде, і перехід парафій УПЦ МП до ПЦУ активно продовжується.

Дебати: якщо на «Олімпійському», то 14-го

Дебати між кандидатами в президенти Володимиром Зеленським та Петром Порошенком на «НСК» «Олімпійський» можуть відбутися лише 14-го квітня. Про це під час пленарного засідання Верховної ради заявив голова фракції Партії Блок Петра Порошенка Артур Герасимов.

Позиція НСТУ і ЦВК: дебати мають відбутися у студії Суспільного

Голова ЦВК Тетяна Сліпачук наголосила, що в Комісії наразі не бачать підстав для зміни постанови від 5 травня 2014 року, якою визначається, що теледебати між кандидатами відбуваються в студії Національної суспільної телерадіокомпанії України. Про це вона сказала під час брифінгу у вівторок. Вона також звернула увагу на статтю 62 Закону України «Про вибори Президента України», яка чітко встановлює, що дебати проводяться коштом державних коштів і в даному випадку ані ЦВК, ані кандидати не мають повноважень змінювати норму закону». Сліпачук додала, що жоден зі штабів не звертався до Центральної виборчої комісії з приводу цього ані в усній, ані в письмовій формі.

На дебати планують витратити понад 5 млн гривень

На проведення теледебатів між кандидатами в президенти, якщо у студію прийдуть як Володимир Зеленський, так і Петро Порошенко, витратять 5 мільйонів 676 тисяч гривень. Про це 8 квітня на  брифінгу заявив  Голова правління НСТУ Зураб Аласанія.

В Одесі оголосили результати конкурсу по благоустрою бульвару Жванецького

Схили під Бульваром Жванецького потребують благоустрою. Саме тому з листопада минулого року в Одесі стартував конкурс архітектурних робіт змін цієї ділянки. 9 квітня був презентований переможний проект.

 

Комментарии закрыты